جمعه 10 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

این مرد ۱۵ سال توسط مادر و برادرش زندانی شده بود

گرچه باورش سخت است اما ماجرا کاملا حقیقت دارد. برادر و مادر مرد جوانی که از مزاحمت‌ها و دعواهای گاه و بی‌گاه او در محل خسته شده بودند، تصمیم گرفتند او را برای همیشه در خانه زندانی کنند.
زندانی

به گزارش نقش فردا به نقل از همشهری آنلاین، سال 1389 خبری رسانه‌های ایران را تکان داد که همشهری سرنخ هم آن خبر را منتشر کرد. متن خبری که آن سال منتشر شد را بخوانید:

آنها یکی از اتاق‌ها را تبدیل به سلولی انفرادی کرده و ۱۵سال تمام، مرد جوان را در آنجا زندانی کردند. نقشه بی‌رحمانه مادر و پسر برای زندانی کردن حمید زمانی لو رفت که یکی از همسایه‌ها با پلیس ایلام تماس گرفت و آنها را در جریان راز وحشتناکی قرار داد. او گفت که مادر و پسری در همسایگی آنها، یکی از اعضای خانواده‌شان را در خانه زندانی کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که مرد جوان با خطر مرگ روبه‌رو شود.

مرد زندانی آزاد شد

به دنبال این تماس، ماموران ماجرا را به دادسرای ایلام گزارش کردند و با دریافت دستور قضایی، راهی خانه مورد نظر شدند.  به گفته معاون اجتماعی پلیس ایلام، محلی که مرد جوان در آنجا زندانی شده بود، با میله‌های آهنی مسدود شده و هیچ راهی برای خروج زندانی وجود نداشت.

برادر و مادر حمید هم در همه این سال‌ها، ظرف غذا و دیگر وسایل مورد نیاز او را از لابه‌لای میله‌ها در اختیارش قرار می‌دادند و او توانایی خارج شدن از آن سلول را نداشت و همیشه آرام و ساکت در گوشه‌ای از آن می‌نشست.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا