دوشنبه 13 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

حاشیه رونالدو پس از تساوی برابر الشباب + فیلم

رونالدو درحالی‌که یک فیلمبردار در پایان بازی مشغول تصویربرداری از آب خوردن فوق ستاره پرتغالی بود، رونالدو قسمتی از آب موجود در بطری را به روی فیلمبردار خالی کرد و از او خواست تا دوربینش را از آن مکان دور کند.
درآمد رونالدو از فضای مجازی

به گزارش نقش فردا کریستیانو رونالدو این بار با پرتاب آب به سمت فیلمبردار دیدار با الشباب خبرساز شد.

 

النصر که روز پنج شنبه و در تور پیش فصل ژاپن برابر اینتر به تساوی رسیده بود، پس از طی کردن یک سفر دور و دراز به عربستان بازگشت و جمعه شب در نخستین دیدار از جام ملک سلمان به مصاف الشباب رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

لوئیس کاسترو سرمربی النصر تصمیم گرفت تا در این بازی، به ستاره های تیمش از جمله کریستیانو رونالدو، اندرسون تالیسکا، الکس تلس، سکو فوفانا و عبدالرحمن غریب استراحت بدهد اما تمامی این پنج بازیکن را در نیمه دوم به زمین فرستاد ولی تغییری در نتیجه حاصل نشد و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

البته رونالدو در این دیدار چند فرصت مهم داشت. ابتدا شوت تماشایی و سرکش او را سنگربان کره ای الشباب راهی کرنر کرد و سپس فوق ستاره پرتغالی روی یک فرار تند و تیز در قلب خط دفاعی، پاس تماشایی عبدالرحمن غریب را کنترل کرد و با یک والی دیدنی، آن را به تور دروازه چسباند ولی به دلیل حضور میلی متری کریستیانو در آفساید، این گل مردود اعلام شد.

در نهایت تلاش رونالدو و هم تیمی هایش برای رسیدن به گل پیروزی بی نتیجه بود و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. نتیجه ای که باب میل فوق ستاره پرتغالی نبود. او که از فرصت سوزی های هم تیمی هایش به ستوه آمده بود، در پایان بازی و در شرایطی که زیر لب حرف هایی را غرولند می کرد، به کنار زمین رفت.

رونالدو که به دلیل اتفاقات بازی از جمله وقت تلفی مدافع الشباب هنگام ضربه ایستگاهی که نصیب النصر شده بود و موقعیت هایی که وارد دروازه حریف نشدند خشمگین بود، با عصبانیت به لب خط رفت و در شرایطی که با یکی از اعضای کادرفنی النصر صحبت می کرد، مشغول نوشیدن آب شد.

در این لحظه، یکی از تصویربرداران استادیوم ملک فهد شهر طائف برای پوشش تصویری فوق ستاره پرتغالی به سمت وی رفت که با واکنش عجیب این بازیکن همراه شد. رونالدو که در حال نوشیدن آب بود، ناگهان آن را به روی تصویربردار پاشید و خواست تا فیلمبرداری از وی را تمام کند.

رونالدو با حرکات دست از این فیلمبردار خواست تا به سمت دیگری برود و سوژه های دیگر زمین را شکار کند. حرکت عجیب فوق ستاره پرتغالی که با واکنش های زیادی در فضای مجازی عربستان همراه شده است.

از زمان پیوستن رونالدو به النصر، او حرکات حاشیه ساز زیادی از خود انجام داده که بزرگترین آن، به نمایش گذاشتن یک حرکت غیراخلاقی خطاب به هواداران الهلال بود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا