جمعه 10 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

امیر عابدزاده به اسپانیا می رود؟

تیم‌های پونفرادینا و رئال مورسیا خواستار به خدمت گرفتن امیر عابدزاده هستند.
امیر عابدزاده در اسپانیا

به گزارش نقش فردا به نقل از ورزش سه؛ امیر عابدزاده هنوز تیم جدید خود برای فصل آینده را انتخاب نکرده است. سنگربان ۳۰ ساله ای که پس از پایان قراردادش با پونفرادینا، بازیکن آزاد محسوب شده و در حال بررسی پیشنهادات مختلف است.

در هفته‌های گذشته و پیش از تمدید قرارداد با سیدحسین حسینی، گفته می شد که عابدزاده پیشنهادی از استقلال را دریافت کرده است و ممکن است راهی این تیم شود ولی در نهایت با ماندگار شدن کاپیتان آبی‌ها، پروژه بازگشت امیر به فوتبال ایران نیز منتفی شد.

حالا چند رسانه و خبرنگار اسپانیایی مدعی هستند که عابدزاده از تیم‌های حاضر در پریمرا دیویژن یا همان دسته سوم اسپانیا پیشنهاداتی را دریافت کرده و قرار است به زودی در این خصوص تصمیم گیری کند.

رئال مورسیا به دنبال جذب امیر عابدزاده

طبق اعلام صفحه خبری ORM Deportes که به انتشار اخبار مربوط به باشگاه رئال مورسیا می پردازد، این تیم خواستار جذب امیر عابدزاده شده و حتی پاسخ مثبت اولیه را از سنگربان ایرانی دریافت کرده است. این تیم فصل قبل در رده ششم جدول رده بندی دسته سوم قرار گرفت و تنها یک گام تا ایستادن در رده پنجم و حضور در مسابقات پلی آف صعود به لالیگا ۲ فاصله داشت.

از سوی دیگر، یک صفحه خبری توئیتری نیز مدعی شده که پونفرادینا، آخرین تیم عابدزاده، باب مذاکرات را با این دروازه بان باز کرده و خواستار تمدید قرارداد این دروازه بان شده است.

پونفرادینا فصل قبل با سقوط از لالیگا ۲، راهی مسابقات پریمرا دیویژن شد. باید دید در نهایت عابدزاده چه تصمیمی درخصوص آینده اش می‌گیرد و راهی کدام یک از این تیم ها خواهد شد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا