شنبه 18 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

دو خرید جدید پرسپولیس – نفس راحت یحیی

پرسپولیس آخرین گام‌های خود را برای شروع مثبت در رقابت‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برمی‌دارد.
پرسپولیس

به گزارش نقش فردا به نقل از “ورزش‌سه“، در شرایطی که باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌هایی تاکید کرده بود، فصل نقل و انتقالات باشگاه به پایان نرسیده و آنها درصدد جذب بازیکنان جدیدی هستند، از گوشه و کنار خبر می‌رسد دو بازیکن خارجی مدنظر یحیی گل‌محمدی تا حد زیادی به انتخاب نزدیک شده و باید شاهد حضور آنها در پرسپولیس طی روزهای آینده بود.

 

پرسپولیس یک دروازه‌بان زیر 23 سال برزیلی را از میان دو گزینه نهایی انتخاب خواهد کرد و برای خط حمله نیز چشم به بازیکنی دوخته است که با سابقه خوب در فوتبال انگلیس در فصل گذشته در تیم حتا امارات در لیگ دسته دوم این کشور توپ زده و شاید بتواند یک لوکادیای جدید برای سرخ‌ها باشد.
درباره گزینه دروازه‌بانی پرسپولیس کانال‌های هواداری اسامی مختلفی را منتشر کرده‌اند، که باید در انتظار نهایی شدن یک اسم از بین چهره‌هایی که ننکا مربی گلرهای پرسپولیس با آنها مذاکره کرده، باشیم.
در عین حال برای خط حمله نیز مهم‌ترین گزینه مطرح شده بنیک آفوبه بازیکن فصل گذشته حتا امارات است، که بازیکنی متناسب با شرایط پرداختی در فوتبال ایران به حساب می‌آید و با توجه به سابقه‌اش بعید نیست سر از اردوگاه سرخ‌ها دربیاورد.

1903161

در روزهای گذشته هواداران پرسپولیس انتقادات مختلفی را درباره عدم تحرک این باشگاه در فصل نقل و انتقالات با خرید تنها 3 بازیکن مطرح کرده بودند، که در صورت انجام این مسئله این انتقادها تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. البته پرسپولیسی‌ها در این موضوع به هیچ وجه خود را با استقلال قیاس نمی‌کنند و تنها نگرانی آنها عقب نماندن از دو باشگاه تراکتور و سپاهان است، که در این فصل نقل و انتقالات فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته‌اند.
جالب است که هواداران چندان روی خوشی به موضوع خرید گلر خارجی نشان نداده‌اند و این مسئله را فاقد ارزش سرمایه‌گذاری می‌دانند، اما بعید یحیی بخواهد لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را تنها با اتکا به یک دروازه‌بان (علیرضا بیرانوند) شروع کرده و ادامه بدهد و حضور یک گلر با کیفیت ذخیره کمک بزرگی به پرسپولیس خواهد بود؛ به خصوص که این گلر در فهرست بزرگسالان نیز جایی را پرنخواهد کرد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا