فرمانده انتظامی استان یزد گفت: با توجه به اینکه هیچ گونه سرنخی از خودرو و متهمان در دست نبود اما کارآگاهان پلیس با یک هفته کار و تلاش شبانه روزی، 3 متهم پرونده را شناسایی و زمانی که این افراد مجددا وارد شهر یزد شدند آنها را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار بهدانی فرد تصریح کرد: تمامی طلاجات سرقتی، از سارقان کشف و تحویل مالباخته شد و متهمان که غیر بومی و دارای سابقه سرقت نیز هستند به دادسرا معرفی شدند.

این مقام ارشد پلیس خاطرنشان کرد: مردم یزد هیچ نگرانی برای امنیت شهر نداشته باشند چراکه انتظامی استان یزد با اشراف اطلاعاتی کاملی که دارد  تمامی موضوعات مربوط به ناامنی را رصد و مجرمان را در کوتاه ترین زمان ممکن دستگیر و تحویل محاکم قضائی خواهد داد تا برخورد محکمی با این افراد صورت گیرد.

رئیس پلیس استان یزد افزود: از مردم انتظار داریم همان طور که قبلا با پلیس همکاری داشته اند در صورت مشاهده هر خودرو و موتورسیکلت فاقد پلاک و افراد مشکوک، بلافاصله با پلیس 110 تماس حاصل و مراتب را اطلاع دهند.

وی با بیان اینکه استان یزد از استان های امن کشور است یادآور شد: طرح های برخورد با سارقان و همچنین پاکسازی محلات و نقاط آلوده و مقابله با سرقت در دستور کار دائمی پلیس یزد قرار دارد.