شنبه 18 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره: بزرگترین مزایده در میوه و محصولات فرنگی دستچین

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره: بزرگترین مزایده در میوه و محصولات فرنگی دستچین از امروز آغاز می شود.

به گزارش نقش فردا، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: شرکت در مزایده حق بهره برداری موقت از اماکن عرضه محصولات انواع میوه و سبزیجات دستچین از امروز (یکشنبه 29 مرداد ماه) به مدت 15 روز آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، ایوب فصاحت اظهار کرد: بزرگترین مزایده حق بهره برداری موقت از اماکن عرضه محصولات انواع میوه و سبزیجات با 521 غرفه از یکشنبه 29 مردادماه به مدت 15 روز آغاز می شود و متقاضیان می‌توانند برای شرکت به سایت سازمان مدیریت میادین به آدرس www.mayadin.tehran.ir مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: بررسی‌ها نشان داده است که در دو ماه ابتدایی سال جاری افزایش 15درصدی کیفیت محصولات و کاهش 60درصدی برخورد نامناسب بهره برداران با مراجعان را شاهد بودیم که این شرایط به دلیل تغییر روند مزایده ایجاد شده است که در سال جاری نیز ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با تاکید بر اصل شفافیت در برگزاری مزایده تصریح کرد: این مزایده به صورت شفاف برگزار می شود به طوری که همه مراحل واگذاری غرفه ها قابل رصد است.

وی خاطرنشان کرد: همه مراحل واگذاری به صورت نظام مند (مکانیزه) انجام می شود که کمیسیون واگذاری توسط دوربین‌ها قابل رصد و از طریق آپارات به صورت زنده پخش می شود.

فصاحت با بیان نحوه شرکت متقاضیان در این مزایده افزود: هیچ محدودیتی برای شرکت وجود ندارد و متقاضیان و تولیدکنندگان می توانند در این مزایده بزرگ شرکت کنند.

گفتنی است، در حال حاضر 840 غرفه مربوط به کاربری های میوه، فرنگی و سبزیجات دستچین، پروتئینی خرده فروشی، عمده فروشی در مزایده قرار دارد و متقاضیان می توانند جهت شرکت در مهلت های تعیین شده به سایت سازمان مراجعه و نسبت به شرکت در مزایده اقدام کنند.

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا