دوشنبه 13 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

پرسپولیس دوباره قهرمان می شود؟

علیرضا بیرانوند در هشت بازی اخیر پرسپولیس تنها یک گل خورده تا آماری استثنایی را از خود به جای بگذارد.
قهرمانی پرسپولیس

به گزارش نقش فردا به نقل از ورزش سه؛ ۸۰۳ دقیقه و تنها یک گل خورده؛ باید دروازه‌بان باشید تا به ارزش و اهمیت کار علیرضا بیرانوند پی ببرید. مهاجمان مس کرمان، تنها تیمی هستند که در این مدت دروازه او را باز کرده‌اند و سایرین هیچ شانس دیگری نداشتند.

تراکتور، آخرین تیم لیگ برتری بود که یک کلین‌شیت را به بیرانوند هدیه داد. پیش از این آلومینیوم اراک نیز نتوانسته بود دروازه بیرانوند را باز کند، اما بخش عمده رکورد گلر شماره یک پرسپولیس، به فصل گذشته و جایی برمی‌گردد که او به همراه خط دفاعی پرسپولیس، یک تنه تیم را به سمت قهرمانی هدایت کردند.

پس از گل نابهنگام سپاهان در دقایق پایانی، پرسپولیسی‌ها تحولی عجیب را تجربه کردند و بیرانوند هم بخشی از این پروژه تحول بود. او برابر مس رفسنجان، ملوان، پیکان، گل‌گهر و نساجی کلین‌شیت کرد تا علاوه بر کسب دستکش طلایی، جام را هم بالای سر ببرد.

البته در آخرین دقایق بازی با نساجی، او جای خود را به احمد گوهری داد تا گلر ذخیره پرسپولیس نیز موفق شود در این موفقیت نقش خود را داشته باشد. اما به هر حال اعتبار این رکورد علاوه بر مدافعان پرسپولیس، به بیرانوند می‌رسد که قفس توری سرخپوشان را کاملا تضمین کرده است.

جالب اینکه در این مدت بازی پیکان، مس رفسنجان، استقلال، آلومینیوم و تراکتور با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس همراه شده و همین موضوع اهمیت کلین‌شیت بیرانوند را کاملا نشان می‌دهد.

او که حالا امید زیادی دارد تا بار دیگر آقای کلین شیت فوتبال ایران شود، تلاش می‌کند تا این روند را در لیگ برتر برابر ذوب‌آهن نیز ادامه دهد. در صورتی که او دو بازی دیگر را بدون گل خورده سپری کند، با ده بازی و یک گل خورده، پای به شهرآورد خواهد گذاشت.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا