دوشنبه 13 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

یاسین سلمانی با پرسپولیس بست

یاسین سلمانی، ستاره فصل گذشته سپاهان برای امضای قرارداد وارد باشگاه پرسپولیس شد.

به گزارش نقش فردا ، یاسین سلمانی با پرسپولیس بست. از ۴۸ ساعت گذشته خبرهای مربوط به انتقال یاسین سلمانی به پرسپولیس دوباره داغ شده بود و مدیران پرسپولیس در روزهای اخیر مشغول مذاکره با کاپیتان تیم ملی امید ایران بودند.

سلمانی حالا وارد باشگاه پرسپولیس شد تا یکی از بزرگترین معماهای نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۲ به طور رسمی حل بشود. اگرچه از اوایل تابستان شایعات حضور او در پرسپولیس وجود داشت اما پس از یک وقفه، با درخواست یحیی مذاکرات جدی با او از سر گرفته شد تا ستاره سابق سپاهان به محل باشگاه پرسپولیس برود.

1912655

یاسین همین امسال هم از علاقه‌اش به لژیونر شدن صحبت کرده بود اما تصمیم نهایی خود را برای ادامه دادن فوتبالش در ایران و بازی با پیراهن پرسپولیس گرفت. باشگاه پرسپولیس می‌تواند باتوجه به استعداد و پتانسیل او و علاقه‌اش به حضور در خارج از ایران، از وی درآمدزایی خوبی نیز داشته باشد.

سلمانی متولد اسفند ۱۳۸۰ است و یکی از استعدادهای مهم و مورد توجه فوتبال ایران محسوب می‌شود. این بازیکن باتوجه به سن و سالش سهمیه بزرگسال به حساب نمی‌آمد.

 

یاسین سلمانی بالاخره بست

کاپیتان تیم ملی ایران به طور رسمی به پرسپولیس پیوست تا یکی از مهمترین معماهای نقل و انتقالاتی ۱۴۰۲ حل بشود.

رسمی: پرسپولیس آینده را خرید!

به گزارش  یاسین سلمانی هافبک جوان فصل گذشته سپاهان پیشنهاد تمدید قرارداد با این باشگاه اصفهانی را رد کرد تا در تابستان امسال ماجراجویی فوتبالی خود را در فضای تازه‌ای ادامه بدهد.

یاسین سلمانی تمایل داشت این فصل لژیونر شود و فوتبالش را خیلی زود در خارج از ایران دنبال کند اما با پیشنهاد جدی پرسپولیس و به جریان افتادن دوباره مذاکرات با او، در نهایت دو هفته پس از شروع فصل جدید شاگرد یحیی گل‌محمدی شد.

کاپیتان تیم ملی امید که از لیگ بیستم و با توجه به اعتقاد ویژه محرم نویدکیا به بازیکنان آکادمی توانسته بود اسم و رسمی برای خود دست و پا کند، پس از انجام پنجاه بازی رسمی برای سپاهان، در تابستان ۱۴۰۲ با پیشنهاداتی از سوی استقلال و پرسپولیس مواجه شد که در نهایت ترجیح داد پیراهن قرمز را انتخاب کند تا شانس بازی در لیگ قهرمانان آسیا را نیز داشته باشد.

1912683
باشگاه پرسپولیس با انتشار این طرح گرافیکی نوشت:  
یاسین سلمانی 🤝 پرسپولیس
به ارتش سرخ خوش آمدی.

یاسین متولد اسفندماه سال ۱۳۸۰ است و سهمیه بزرگسال پرسپولیس را پر نمی‌کند که ویژگی بسیار مثبتی برای این تیم به حساب می‌آید.

او پس از زاهدی، کنعانی و ریگی چهارمین خرید این فصل پرسپولیس است و دومین انتقال مستقیم و البته آزاد از سپاهان به پرسپولیس بعد از مسعود ریگی را در این تابستان رقم زد.

سلمانی با توجه به اینکه در زمان طلایی پیش فصل دور از شرایط تیمی بوده و انفرادی تمرین می‌کرده، باید تلاش ویژه‌ای برای هماهنگ شدن با تیم داشته باشد تا بتواند خود را به ترکیب پرسپولیس تحمیل کند. البته او با توجه به خط هافبک پرستاره پرسپولیس و البته حضور سروش رفیعی در پست هافبک بازیساز، کار سختی با پیراهن قرمز دارد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا