شنبه 18 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

دارندگان سلاح گرم باید به اشد مجازات برسند

دارندگان سلاح گرم باید به اشد مجازات برسند. جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با انتقاد از وجود سلاح گرم در جامعه گفت: باید دارندگان سلاح گرم به اشد مجازات برسند، کسی که سلاح غیرمجاز دارد، احساس ناامنی نمی‌کند.

به گزارش نقش فردا به نقل از فارس ، دارندگان سلاح گرم باید به اشد مجازات برسند. سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در مراسم تشییع دو شهید مدافع امنیت فراجا در اصفهان اظهار داشت: خدایا سجده شکر بجا می‌آورم برای اینکه مردم در مسیر این انقلاب از بهمن سال ۱۳۵۷ تا دوران دفاع مقدس و در ادامه آن تا به امروز، با بصیرت از آرمان‌های انقلاب با جان دل محافظت کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه این انقلاب زنده است، افزود: حضور با شکوه مردم امروز در تشییع شهدا به همه نشان داد که انقلاب و آرمان‌های آن زنده است و این دو شهید بزرگوار راهشان ادامه خواهد داشت.

رضایی با بیان اینکه شهدا با اهدای خون خود شجره انقلاب اسلامی را آبیاری کرده، افزود: شور و حال اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس همچنان ادامه دارد، مردم پاسدار خون شهدا هستند.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه شهر رزمنده و مجاهدپرور اصفهان امروز  ۲ شهید را بدرقه می‌کند، گفت: این شهر ۳۰۰ شهید را بدرقه کرده است، مردم با حضور شان این پیام دارند که ما بسترسازان ظهور هستیم.

وی ادامه داد: فرزندان شما از مرزهای گسترده کشور در گرمای بالای ۵۰ درجه و سرمای زیر ۳۰ درجه دفاع می‌کنند.

رضایی با تأکید بر اینکه اقدامات شیطان بزرگ، اشرار، دشمنان، هنجارشکنان و هرچه در مسیر استکبار باشد، با حضور ملت خنثی خواهد شد، تصریح کرد: انتظار مردم از مسؤولان ذیربط از مجریان قانون این است که با هنجارشکنان برخورد کنند.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه همه دستگاه‌ها مکلفند پلیس را حمایت کنند، خاطرنشان کرد: امروز فراجا استوار‌تر از گذشته به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

وی با انتقاد از وجود سلاح گرم در جامعه گفت: باید دارندگان سلاح گرم به اشد مجازات برسند، کسی که سلاح غیرمجاز دارد، احساس ناامنی نمی‌کند، این مطالبه این جمع است.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا