دوشنبه 13 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

رونمایی از تانک جدید غول پیکر روسیه +عکس

رونمایی از تانک جدید غول پیکر روسیه رونمایی کرد. روسیه از زرهکوب جدید خود در نمایشگاه army ۲۰۲۳ رونمایی کرد؛ این زرهکوب بر اساس شاسی طویل شده خودرو جنگی پیاده نظام BMD-۴ توسعه یافته است و از پیشران چند سوختی ۶۰۰ اسب بخاری UTD-۳۲ که نسخه بروز شده پیشران چند سوختی UTD-۲۹ (استفاده شده در خانواده BMP-۳ و BMD-۴ M) است بهره میبرد و سیستم انتقال قدرت آن نیز کم و بیش مشابه خودرو جنگی پیاده نظام BMP-۳ است.
تانک روسی

به گزارش نقش فردا ، رونمایی از تانک جدید غول پیکر روسیه رونمایی شد. روسیه از زرهکوب جدید خود در نمایشگاه army۲۰۲۳ رونمایی کرد؛ این زرهکوب بر اساس شاسی طویل شده خودرو جنگی پیاده نظام BMD-۴ توسعه یافته است و از پیشران چند سوختی ۶۰۰ اسب بخاری UTD-۳۲ که نسخه بروز شده پیشران چند سوختی UTD-۲۹ (استفاده شده در خانواده BMP-۳ و BMD-۴M) است بهره میبرد و سیستم انتقال قدرت آن نیز کم و بیش مشابه خودرو جنگی پیاده نظام BMP-۳ است.

این زرهکوب روسی در بخش تسلیحات ۲S۲۵M از توپ ۱۲۵ م. م ۲A۷۵ (نسخه اصلاح شده ۲A۴۶) با سیستم بارگزاری خودکار مشابه تانک‌های T-۷۲/۹۰ بهره میبرد. در کنار این توپ دو تیربار ۷.۶۲ م. م. PKTM به صورت همراستا با توپ و کنترل از راه دور در بالای برجک نیز استفاده شده است.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا