جمعه 10 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

پاسخ تند همتی به ادعای رسانه‌های نزدیک به دولت

رییس‌کل پیشین بانک مرکزی عنوان کرد: رسانه‌های محفلی‌شان می‌گویند؛ همتی اطلاعات به صندوق بین‌المللی پول داد. عرض می‌کنم ما که اطلاعات ندادیم، اما احتمالا شما خواهید داد.
رئیس کل بانک مرکزی

به گزارش نقش فردا به نقل از خبرآنلاین، عبدالناصر همتی در یادداشتی در فضای مجازی نوشت: چرا هر وعده‌ای که دادید، به عکس شد؟ چرا هر کاری که برای قبلی‌ها حرام بود، حلال شد؟ چرا سفره مردم خالی‌تر شد؟ چرا فوق‌سلطان چاپ پول شدید؟

وی عنوان کرد: رسانه‌های محفلی‌شان می‌گویند؛ همتی اطلاعات به صندوق بین‌المللی پول داد. عرض می‌کنم ما که اطلاعات ندادیم، اما احتمالا شما خواهید داد.

واکنش همتی به ادعای رسانه‌های نزدیک به دولت/ ما که اطلاعاتی به صندوق بین‌المللی پول ندادیم، اما احتمالا شما خواهید داد

برخی رسانه‌های نزدیک به دولت، در خبری مدعی شدند که «همتی رییس وقت بانک مرکزی، اطلاعات محرمانه را به صندوق بین‌المللی پول داد». اما رییس اسبق بانک مرکزی در جملاتی کوتاه در گفت‌وگو با انتخاب، گفت: ضمن اینکه حق شکایت به قوه‌قضائیه را برای خود محفوظ می‌دارم، اعلام می‌کنم که این ادعا، کاملاً دروغ و کذب محض است.

وی با بیان این مطاب که این قبیل اظهارات به دولت کمکی نمی‌کند، ابراز امیدواری کرد که کسانی که پشت‌پرده‌ی این ادعای کذب هستند، راه جدیدی برای «دستاوردسازی» پیدا کنند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا