کامیابی نیا که از لیگ برتر پانزدهم به باشگاه پرسپولیس پیوسته بود در ابتدای فصل جاری از این تیم جدا شده و پس از ۸ سال حضور در این تیم به جمع سبزپوشان اصفهانی پیوست.

کامیابی نیا در این فصل از مجموعه ۱۰ بار حضور ذوب آهن در لیگ برتر در ۵ مسابقه به مدت ۲۲۲ دقیقه برای این تیم میدان رفته که نشان می‌دهد جزو نفرات اصلی و ثابت این تیم نیست. کامیابی نیا تنها در سه دیدار از ابتدا در ترکیب حضور داشته اما قطعاً جزو بازیکنانی است که برای دیدار مقابل استقلال انگیزه‌های زیادی دارد.

فرشاد محمدی مهر و سبحان خاقانی مدافع و مهاجم تیم ذوب آهن نیز از دیگر بازیکنان تیم ذوب آهن به شمار می‌روند که سابقه حضور در تیم استقلال را در کارنامه فوتبالی خود دارند.

سبحان خاقانی مهاجم محبوب فرهاد مجیدی در این فصل در شش بازی برای ذوب آهن به میدان رفته که در ۵ دیدار از ابتدا در ترکیب اصلی حضور داشته است. گرچه این بازیکن هنوز نتوانسته برای ذوب آهن گلزنی کند اما قطعاً محمد ربیعی می‌داند انگیزه‌های زیادی برای باز کردن دروازه استقلال در او وجود خواهد داشت.

ناگفته نماند؛ تیم ذوب آهن با یک بازی بیشتر نسبت به استقلال هم اکنون با ۱۰ مسابقه و ۱۸ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد که روز شنبه چهارم آذر از ساعت ۱۷:۳۰ در خانه میزبان استقلال خواهد بود.

 

خداحافظی دوباره شاگردان نکونام با لیگ قهرمانان؟