سه‌شنبه 5 تیر 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

تمرین تیم ملی والیبال رمانتیک شد

تمرین تیم ملی والیبال ایران در سالن اصلی مسابقات هفته اول لیگ ملت‌های 2024 برگزار شد و در حاشیه این تمرین بازار دیدار هم‌تیمی‌های سابق داغ بود.

به گزارش نقش فردا به نقل از “ورزش سه“، مسابقات لیگ ملت‌های والیبال 2024 آخرین سکوی کسب سهمیه بازی‌های المپیک پاریس برای تیم ملی والیبال کشورمان و دیگر کشورهای بازمانده از این رقابت‌ها است که در پایان مرحله مقدماتی این مسابقات براساس رنکینگ تیم‌های برتر در رده‌بندی، پنج تیم جواز حضور در بازی‌های المپیک پاریس را کسب خواهند کرد.

ملی‌پوشان والیبال ایران که پس از پایان اردوی پنج روزه در کمپ فدراسیون والیبال برزیل برای حضور در این رقابت‌ها، راهی هتل اصلی مسابقات شدند، امروز (دوشنبه 31 اردیبهشت) در جلسه آنالیز صربستان شرکت کردند و سپس راهی ماراکانا استادیوم شدند تا اولین جلسه تمرینی خود در سالن اصلی مسابقات را پشت سر بگذارند.

ملی‌پوشان والیبال ایران در این تمرین با نظارت مستقیم و سختگیرانه موتا پائز آخرین تاکتیک‌های مدنظر سرمربی را مرور کردند. تمرین با گرم کردن بازیکنان زیر نظر مارسلو آغاز شد و سپس ملی‌پوشان به تمرین سرویس و دریافت پرداختند.

در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و به انجام بازی درون تیمی پرداختند. از نکات جالب این قسمت از تمرین سختگیری پائز و انگیزه ملی‌پوشان برای هر امتیاز بود.

در حاشیه این تمرین تیم ملی در سالن ماراکانا، صربستانی‌ها که قبل از کشورمان در این سالن تمرین کردند هنگام خروج برخورد گرمی با بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران داشتند. در این بین خوش و بش هم‌تیمی‌های سابق باشگاهی مثل اوروش کواچویچ و میلاد عبادی‌پور و نیکولا یوویچ و امین اسماعیل‌نژاد جالب توجه بود. همچنین ایگور کولاکوویچ، سرمربی سابق ایران و کنونی صربستان نیز با اعضای تیم ملی والیبال ایران و برخی شاگردان سابق خود دیدار و گفت و گو کرد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا