یکشنبه 31 تیر 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

در دهمین دورهمی نوجوانان کتابخوان کتابخانه‌های منطقه 8؛ «کنکاش نوجوانان در واقعه ۱۵ خرداد با یک کتاب»

دهمین دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران (بچه کتابخون‌ها) با عنوان «وقتی خرداد به نيمه رسيد؛ با مطالعه رمانی‌ مرتبط به قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ به میزبانی کتابخانه‌های‌ گلستان و فرزانگان در منطقه 8 برگزار می‌شود.

به گزارش نقش فردا به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 8 و فرهنگسرای گلستان؛ دهمین دورهمی کتاب، عصر روز چهارشنبه 23 خرداد‌ماه ساعت 16با حضور نوجوانان کتابخوان عضو باشگاه کتابخوانی کتابخانه فرزانگان و عصر روز پنجشنبه 24 خردادماه ساعت 16 در کتابخانه گلستان برگزار می‌شود. این دورهمی با هدف مطالعه آثار ادبی مرتبط با وقايع تاريخی نيمه خرداد ۱۳۴۲ و آشنایی نوجوانان کتابخوان برگزار می‌شود. در این برنامه به معرفی و خوانش کتاب ” موهای تو خانه ماهی هاست ” اثر محمد رضا شرفی خبوشان، از انتشارات عصر داستان پرداخته خواهد شد.

همچنین در حاشیه این برنامه نمایشگاه کتاب با موضوع انقلاب اسلامی و قیام 15 خرداد در کتابخانه گلستان دایر خواهد شد. تا کنون ۹ دورهمی با عناوین «تو شبیه کدوم کتابی؟!، گل‌پر، قهرمانت تو کدوم کتابه؟، کتاب‌ها سکوت را شکستند، قصه خیابان‌های ۵۷، قصه‌هایی برای انسان شدن و چالش ۰۲ کتاب برگزیده سال ۱۴۰۲، نقشه‌ت برای نمایشگاه کتاب چیه؟!، پاتوق بچه‌کتابخون‌ها» برگزار شده و در هر نشست بیش از نوجوانان کتابخوان منطقه 8 در مناسبت‌های فرهنگی گوناگون به مطالعه و گفت‌و‌گو درباره کتاب‌های مرتبط با آن مناسبت پرداخته‌اند.

نوجوانان علاقه‌مند در صورت تمایل به حضور در این دورهمی می توانند به خانه فرهنگ فرزانگان واقع در انتهای خیابان گلستان، جنب بوستان تسلیحات، کوچه شهیدگلستانی مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۷۷۸۲۰۵۴۴ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا