فال روزانه 22 خرداد 1400

امروز شما چگونه خواهد گذشت؟ فال روزانه 22 خرداد را در نقش فردا بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.


فروردین

شما چگونه می‌توانید هم به وظایفتان در محل كار عمل كرده و هم از پیش‌آمدهای متنوعی كه اكنون وارد زندگی شما شده لذت ببرید؟ در حالی كه شما سعی می‌كنید هر دو جنبه ذاتی خود را نشان دهید، جواب دادن به این سؤال مستلزم داشتن هنر مهارتی سازگاری داشتن است. پذیرفتن تفاوت بین تلاشهایی كه وجودشان لازم است و سرگرمی‌های مورد علاقه، یك نقطه شروع است، اما شما مجبور خواهید بود كه در طول روز متعادل تر شوید تا شانسی برای راضی بودن داشته باشید.


اردیبهشت

شما امروز نمی‌توانید هركاری كه دلتان می‌خواهد انجام دهید، برای اینكه امكان دارد امكانات مالی‌تان نتوانند خیلی شما را به جلو ببرند. به جای اینكه به هر پیشنهادی جواب مثبت داده و بعد فكر كنید كه چگونه می‌توانید از پس این مسئولیتهای بزرگ برآیید، قبل از اینكه دست به اقدامی بزنید از حجم برنامه‌هایتان كم كنید. اهل عمل بودن بهتر از این است كه در طول مسیر تغییر جهت بدهید.


خرداد

شما امروز در محیط طبیعی خود قرار دارید، اما تقاضاهایی كه از شما می‌شود زمان شما را محدود كرده و بهتان اجازه نمی‌دهند آنگونه كه دوست دارید زندگی كنید. شاید شما مسئولیت مالی را قبول كرده‌اید و این موضوع اكنون زندگیتان را آشفته كرده است. یا شاید موفقیت شما به واسطه رویدادهایی كه خارج از حیطه كنترل شما هستند به تعویق افتاده است. هرقدر مشكل هم كه جلوی راهتان باشد شما فقط باید با آنها روبرو شده و یكی یكی به آنها بپردازید تا بهترین كاری را كه می‌توانید انجام دهید. همه آنها تا آخر هفته سر و سامان پیدا می‌كنند.


تیر

از یك طرف ممكن است كه اكنون فردی وارد زندگی شما شود و راه حلی منطقی برای یك مشكل پیچیده به شما پیشنهاد كند. از طرف دیگر شاید برای شما غیر ممكن باشد كه از كسی كمك بگیرید، برای اینكه بخشی از این پیشنهاد را متوجه نشده‌اید. امروز شما به دنبال یافتن راهی هستید كه بتوانید با وقار یاری دیگران را قبول كنید، حتی اگر یك راه حل ناقص برای خواسته‌های شما باشد.


مرداد

با وجود اینكه شما می‌دانید امروزه پیروی كردن از قوانین اهمیت ویژه‌ای دارد، اما شما كارهایتان را بر مبنای منطق خودتان انجام می‌دهید. حتی اگر این رفتار غیر قانونی شما باعث شود كه احساس كامل بودن بكنید، توجیه كردن آن كار سختی است. برخی از قابلیتهای‌تان را باید به خاطر پذیرفته شدن توسط اجتماع زیر پا بگذارید. شاید امروز به عضویت یك گروه در آمدن مهم تر از پركار بودن باشد.


شهریور

در مقابل شما راههای متفاوتی دیده می‌شود كه می‌توانند شما را به سرنوشت مطلوبتان برسانند. با وجود این اگر همه این راهها به یك مقصد منتهی شوند، آیا برای اینكه یك راه در مقایسه با راه دیگر مورد قبول واقع شود دلیلی وجود دارد؟ اكنون كه شما جایی را كه می‌خواهید بروید را از نظر دور داشته‌اید، شاید در جواب دادن به این سؤال سر درگم بشوید. وقتی كه بالاخره شما فهمیدید كه حركت كردن به جلو مهم تر از این است كه به دلیل انتخاب كردن یك راه در مقایسه با راه دیگر فكر كنید، هدفهای شما به واسطه این درك تحقق پیدا خواهند كرد.


مهر

امروز كه ماه به نشانه شما بازگشته است، ممكن است كه مجبور شوید با حالتهای دوگانه در وجود خودتان مبارزه كنید. اما احساسات شما وارد یك سیستم كامل منطقی می‌شوند كه شما از این سیستم برای توضیح دادن رفتارهایتان استفاده می‌كنید. متأسفانه اكنون تجزیه و تحلیل كردن احساسهایتان و اعلام كردن یافته‌هایتان به دیگران فقط موجب هدر دادن تواناییهای مثبت شما می‌شود. به جای اینكه به بحثهای طولانی در مورد مسائل قدیمی بپردازید، آرام بنشینید و فكر كنید كه چگونه می‌توانید كارهای خودتان را توجیه كنید.


آبان

اگرچه تنبل بودن و یك گوشه نشستن از خصوصیات ذاتی شما نیست، ولی وقتی كه لازم باشد شما خیلی خوب این كار را انجام می‌دهید. با وجود این اكنون با دقت برنامه ریزی كردن برای امروز می‌تواند برایتان بسیار سودمندتر باشد. حتی اگر شما ترجیح می‌دهید كه جزئیات چیزی را شرح دهید، اگر به برنامه‌های تقویمتان توجه نكنید به زودی فرصتهای زیادی را از دست خواهید داد.


آذر

امروز مثل قدیمی ” پیام آوران را شكار نكنید” شامل حال شما می‌شود. اگر امروز فردی تعادل شما را به هم زد، تسلیم نشوید. بهتر است كه اصلاً به فرد مذكور توجه نكنید. در عوض بدون فكر كردن به مقصد بی‌درنگ افكار بهم ریخته خود را تجزیه و تحلیل كنید. شما در درون خودتان به جواب هم می‌رسید و این موضوع ربطی به افراد دیگر ندارد.


دی

ژوپیتر در تمام سال در نشانه شما قرار می‌گیرد و هنگامی كه شما در مقابل فرصتها واكنش نشان می‌دهید در محدوده رسیدن به رشد تجربی قرار دارید. در حالیكه شما می‌خواهید فقط به جنبه مثبت هر موضوع ناراحت كننده‌ای توجه كنید، اما ظاهر خورشید مانند امروز ژوپیتر، نشان دادن واكنش مثبت را مشكل كرده است. زمانی كه بالاخره شما فهمیدید ترسهایتان باعث وجود آمدن ابهام می‌شوند، در آن صورت شما می‌توانید به عقب برگشته و به راحتی فكرتان را اصلاح كنید.


بهمن

شما امروز فردی آرام و خوش قول هستید و قادر هستید دیگران را با هوش و نبوغتان جذب كنید. ذهن شما حتی قبل از اینكه شما بتوانید واكنشان را تغیر بدهید، عكس العمل نشان می‌دهد و موضوعات جنجالی را افشا می‌كند. وقتی كه یك نفر با تجاوز كردن به محدوده‌تان شما را ناراحت می‌كند، ممكن است خیلی زود فكر انتقام به ذهنتان خطور كند. سعی نكنید كه عملكردهایتان را توجیه كنید. فقط به خاطر خطاهای‌تان عذرخواهی كرده و به راهتان ادامه بدهید.


اسفند

صحبت كردن در مورد گذشته شاید ایده خوبی به نظر بیاید، اما احتمالاً نتیجه‌ای را كه شما انتظار دارید به همراه نخواهد داشت. رك‌گویی بدون منظور شما ظاهراً می‌تواند تأثیری در برداشته باشد كه در حقیقت این تأثیر دقیقاً با نیات شما مغایرت پیدا می‌كند. وقتی كه اتفاقی می‌افتد شما یكی دو روز تغییر رویه می‌دهید، بنابراین اگر اتفاق بدی افتاد نگرانی به خودتان راه ندهید. اجازه بدهید كه پیش آمدهای غیر منتظره دوره خود را طی كنند و سپس به این فكر كنید كه در آینده انجام دادن چه كارهایی برایتان سودمند است.