یکشنبه 31 تیر 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

گلمحمدی برنامه قهرمانی هفتم پرسپولیس را نوشت

سرمربی پرسپولیس خواسته‌های مدنظرش برای حضوری قدرتمند در فصل آتی را لیست و به باشگاه اعلام کرد.سرمربی پرسپولیس نام سه بازیکن را در مقطع کنونی به باشگاه برای مذاکره و جذب داده است. بازیکنانی که در پست‌های مدافع، هافبک و مهاجم بازی خواهند بود و باید دید این لیست سه نفره که در آخرین ساعات شب گذشته به دست مدیران باشگاه رسیده، شامل چه نفراتی خواهد بود و درویش قادر خواهد بود به مذاکراتی مثبت با آن‌ها برای عقد قرارداد دست یابد یا خیر.

به گزارش نقش فردا به نقل از  “ورزش سه”، یحیی‌ گل‌محمدی قصد ادامه ماجراجویی در پرسپولیس را دارد و در این رابطه نشان داده در تعطیلات چندان هم بیکار نبوده و برنامه‌ریزی خود را برای حضوری قدرتمند در فصل آتی که چالش لیگ قهرمانان آسیا نیز به آن اضافه شده را نیز دنبال خواهد کرد.

سرمربی پرسپولیس که فصل گذشته نیز در همین مقطع با باشگاه در برخی مسائل دچار اختلاف نظر شده بود، اکنون پیش از شروع تمرینات برای فصل جدید، خواسته‌های خود را برای مدیران تیم لیست و اعلام کرده است تا بر اساس آن رضا درویش و دیگر اعضای هیات مدیره تیم، به دنبال فراهم کردن شرایط لازم در مسیر آماده سازی پرسپولیس باشند.

شروع تمرینات 
اولین موضوع مورد اشاره یحیی گل محمدی شروع تمرینات این تیم برای فصل جدید است. سرمربی پرسپولیس روز پنجم تیرماه را استارت تمرینات تیم اعلام کرده است. مساله‌ای که نیازمند مسائل لجستیکی و همچنین زمین تمرین مناسب خواهد بود. پرسپولیس در حال حاضر استادیوم شهید کاظمی را در اختیار دارد و باید دید چمن این مجموعه که فصل گذشته فشار زیادی را متحمل شد، آمادگی شروع تمرین در این مقطع را دارد یا خیر.

1888995

تمدید با نفرات مدنظر 
بحث بعدی که البته به نظر می‌رسد همانند فصل گذشته در اولویت یحیی گل محمدی باشد و درویش نیز با آن ناآشنا نیست، بحث نقل و انتقالات و در وهله اول تمدید قرارداد است. در حال حاضر امید عالیشاه، گئورگی گولسیانی، میلاد سرلک، سعید صادقی و عیسی آل کثیر نفراتی هستند که به پایان قرارداد با این باشگاه رسیده‌اند و باید دید مدیران تیم چه زمانی قادر به مذاکره نتیجه‌بخش با این نفرات و تمدید قرارداد خواهند بود. مسلما یحیی خواهان حضور نفرات مدنظر همانند فصل گذشته برای شروع فصل خواهد بود.

حضور در نقل و انتقالات
سرمربی پرسپولیس نام سه بازیکن را در مقطع کنونی به باشگاه برای مذاکره و جذب داده است. بازیکنانی که در پست‌های مدافع، هافبک و مهاجم بازی خواهند بود و باید دید این لیست سه نفره که در آخرین ساعات شب گذشته به دست مدیران باشگاه رسیده، شامل چه نفراتی خواهد بود و درویش قادر خواهد بود به مذاکراتی مثبت با آن‌ها برای عقد قرارداد دست یابد یا خیر.

1888996

اردوی خارجی – ترکیه
فصل گذشته اردوی خارجی پرسپولیس به بحثی چالشی میان درویش و یحیی گل محمدی تبدیل شد. باشگاه در بدترین زمان ممکن و با مشکلات مالی بزرگی مواجه بود و این مساله باعث شد تا طبق زمان‌بندی یحیی گل محمدی، محل مدنظر و همچنین پرواز برای برگزاری اردوی خارجی مهیا نشود. چالشی بزرگ که بارها با انتقاد سرمربی پرسپولیس همراه شد. اکنون یحیی گل محمدی در فهرست خواسته‌های خود برای باشگاه، اردوی 10 روزه در ترکیه که باید از 20 تیرماه استارت بخورد را گنجانده است و باید دید اینبار مدیران تیم قادر خواهند بود این مساله را نهایی کنند یا خیر.

توافق با بازیکنان و پایان دادن به چالش
بحث مربوط به تسویه حساب فصل گذشته دیگر موضوع پیش از شروع تمرینات پرسپولیس خواهد بود. سرمربی پرسپولیس هرچند هنوز به این بحث ورود نکرده اما با توجه به چالشی که در همین ابتدا علیرضا بیرانوند با باشگاه مواجه شده، قطعا او نیز خواهان هر چه زودتر این موضوع است تا تیمش برای شروع تمرینات با مشکل مواجه نشود. پرسپولیس در فصلی که گذشت بارها با مشکل مالی و دلخوری بازیکنان بابت عدم پرداخت به موقع مطالبات مواجه شد که هر بار اعتراض آن‌ها توسط گل محمدی و پیروانی کنترل شد. با این حال قطعا اکنون که بازیکنان قرار است برای فصل جدید به خط شوند، یحیی نمی‎‌خواهند شاهد غرولند همیشگی آن‌ها باشد و امیدوار است با در اختیار داشتن تیمی کامل و بدون مشکل، تمام توان و تمرکز خود را معطوف به مسائل فنی کند.

1888997

پنج موردی که به آن اشاره شد به نظر می‌رسد بزرگترین چالش مدیران این تیم و خصوصا رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس که همواره در سیبل و رهبری ماجرا بوده، باشد. مسائلی که باید بخش عمده‌ای از آنها تا روز پنجم تیرماه که قرار است تمرینات آماده سازی تیم از سر گرفته شود، حل شود و یحیی گل محمدی و بازیکنان بدون بهانه، مهیای ماجراجویی فصل جدید شوند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا