دوشنبه 13 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

پیش بینی قیمت اتریوم

با پیشروی بازار ارزهای دیجیتال و تکامل بیشتر رویدادهای پیرامون بازار، معامله‌گران معتقدند قیمت اتریوم (ETH) در یک مقطع حساس قرار دارد.
قیمت اتریوم
به گزارش نقش فردا به نقل از تجارت‌نیوز، با توجه به اینکه قیمت اتریوم درست در زیر سطح مقاومت 1 هزار و 800 دلاری در نوسان است، بسیاری از معامله‌گران و تحلیلگران به دقت حرکت بعدی این ارز دیجیتال را زیر نظر دارند. آیا شرایط کنونی و رویدادهای پیشِ روی بازار به عنوان محرکی عمل می‌کنند تا اتریوم را از مرز 1 هزار و 800 دلار عبور دهند؟

قیمت امروز اتریوم 1 هزار و 574 دلار است و حجم معاملات آن در 24 ساعت گذشته در سطح 3.6 میلیارد دلاری قرار داشته. اتریوم در همین بازه زمانی کاهشی کمتر از 0.50 درصدی را تجربه کرده است.

اتریوم در حال حاضر جایگاه خود را به عنوان دومین رمز ارز برتر در CoinMarketCap حفظ کرده و ارزش بازار آن 190 میلیارد دلار ارزیابی شده است. در سمت دیگر، این ارز دیجیتال 120,230,004 کوین ETH در گردش دارد.

قیمت اتریوم
نمودار پیش بینی قیمت اتریوم – منبع: Tradingview

پیش بینی قیمت اتریوم

الگوی معاملاتی اتریوم در چند روز اخیر بسیار نوسانی بوده است. مقاومت فعلی پیش روی قیمت در حدود 1 هزار و 600 دلار قرار داشته و حمایت خریداران نیز در سطح 1 هزار و 575 دلار قرار گرفته است. خروج قیمت از محدوده مذکور می‌تواند جهت حرکت روند را تا حدود زیادی مشخص کند.

اگر اتریوم موفق شود از سطح 1 هزار و 600 دلار فراتر رود، خریداران ممکن است با مقاومت 1 هزار و 625 دلاری مواجه شوند. اما مقاومت اساسی‌تر قیمت در نزدیکی سطح 1 هزار و 660 دلار قرار دارد که در این سطح خریداران با فشار فروشندگان مواجه می‌شوند.

در صورتی که قیمت اتریوم در کمتر از 1 هزار و 575 دلار تثبیت شود، در ادامه به طور بالقوه می‌تواند به سطح 1 هزار و 535 دلار برسد. نمودار قیمت نشان می‌دهد که شاخص‌های متحرک 50 روزه، RSI و MACD همگی یک روند نزولی را تایید می‌کنند.

تحلیلگران به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کنند تا سطح 1 هزار و 575 دلار را زیر نظر داشته باشند، زیرا شکست قیمت به زیر آن می‌تواند فرصت‌های بیشتری را برای فروش فعال کند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا