شنبه 18 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

فراری را با رمز ارز بخرید

شرکت خودروسازی فراری، خرید خودرو‌های لوکس این شرکت را با رمزارز‌ها فراهم کرد.
خرید فراری با رمز ارز

به گزارش نقش فردا به نقل از دیجیاتو، فراری، غول خودروسازی ایتالیایی، به‌دلیل تقاضای مشتریان خود اعلام کرد که برای خودرو‌های اسپرت لوکس خود در ایالات‌متحده پرداخت‌های رمزارزی را قبول می‌کند. همچنین این شرکت خودروساز قصد دارد برنامه خود را در اروپا نیز ادامه دهد.

با این‌حال، هنوز مشخص نیست چه تعداد از خودرو‌های فراری قرار است از طریق پرداخت‌های رمزارزی به فروش برسد. شرکت خودروسازی ایتالیایی قصد دارد با برنامه خود، این بازار درحال گسترش را آزمایش کند تا بتواند علاوه بر مشتریان معمول خود، با خریداران بیشتری ارتباط برقرار نماید. همچنین فراری می‌خواهد برنامه پرداخت رمزارزی خود را تا سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ در اروپا نیز راه‌اندازی کند و سپس آن را در دسترس سایر مناطق دوستدار رمزارز قرار دهد.

فراری برای فاز اولیه خود که در ایالات‌متحده راه‌اندازی شده، با ارائه‌دهنده خدمات پرداخت BitPay همکاری کرده است؛ بنابراین مشتریان می‌توانند از طریق ارز‌هایی ازجمله بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و USD Coin برای خرید اقدام کنند.

گالیرا همچنین تأیید کرده است که هیچ کارمزد یا هزینه اضافی در هنگام استفاده از ارز‌های دیجیتال وجود نخواهد داشت، زیرا BitPay به‌سرعت پرداخت‌های رمزارزی مشتریان فراری را به ارز‌های فیات معمولی تبدیل و اطمینان پیدا می‌کند که در برابر نوسانات قیمت ارز‌های دیجیتال از آن‌ها محافظت شود. BitPay همچنین این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که ارز‌ها از فعالیت‌های غیرقانونی، پول‌شویی یا فرار مالیاتی حاصل نشده است.

تاکنون، شرکت‌های بزرگی به‌دلیل نوسانات قیمت و عوامل دیگر در پذیرش ارز‌های دیجیتال تردید کرده‌اند. ازجمله این شرکت‌ها می‌توان به تسلا اشاره کرد که ابتدا پرداخت با بیت کوین را در سال ۲۰۲۱ پذیرفت، اما ایلان ماسک، مدیرعامل آن، این روش پرداخت را به‌دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی خود به حالت تعلیق درآورد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا