جمعه 10 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

سرگرمی‌های جالب دیوید بکام که باورتان نمی شود!

در مستند دیوید بکام که از نتفلیکس منتشر شد، اسطوره انگلیسی از سرگرمی‌هایی که دارد صحبت می‌کند و کندوهای عسلی که در باغ خود گذاشته را نشان می‌دهد.
مستند دیوید بکام

به گزارش نقش فردا به نقل از خبرورزشی؛ دیوید بکام سرگرمی‌های جالبی دارد و به گفته خودش دست روی هر کاری که بگذارد باید آن را به نحو احسن انجام ‌دهد.

(عکس) سرگرمی‌های جالب دیوید بکام که باور نمی‌کنید!

در صحنه آغازین قسمت ۱ مستند بکام که توسط کارگردان فیشر استیونز ساخته شده و از نتفلیکس منتشر شده، دیوید بکام را می‌بینیم که به مراقبت از زنبورهایش مشغول است. ویکتوریا بکام در سال ۲۰۲۲ ویدئویی از دیوید در حال بررسی کندوهای خود را به اشتراک گذاشت، اما در مستند، ستاره بازنشسته فوتبال فاش می‌کند که او و همسرش ایده‌های متناقضی داشتند در مورد نامی که باید بر روی این عسل بگذارند و بفروشند. بکام در این اپیزود می‌گوید: «کمی مشاجره در خانه وجود دارد. من فکر می‌کنم باید نامش را «زنبورهای طلایی» بگذاریم. ویکتوریا «چیزهای چسبناک دی‌بیز» را دوست دارد.»

ووگ بریتانیا در سال ۲۰۲۰ گزارش داد که بکام این سرگرمی را در حین قرنطینه شروع کرد. استیونز می‌پرسد: «چه سرگرمی‌های دیگری مانند این داری؟» بکام پاسخ می‌دهد: «لگو»، و بعد توجهش را به سمت همان چیزهای چسبناکش برمی‌گرداند.

(عکس) سرگرمی‌های جالب دیوید بکام که باور نمی‌کنید!

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا