شنبه 18 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

رقم جایزه مسی برای دریافت توپ طلا مشخص شد

رقم جایزه مسی برای دریافت توپ طلا مشخص شد. ستارگان فوتبال پس از بردن توپ طلا به صورت مستقیم هیچ جایزه مادی را دریافت نمی‌کنند ولی برای برخی از آنها در قراردادهایشان این موضوع ذکر شده است.

به گزارش نقش فردا به نقل از  همشهری آنلاین، توپ طلای ۲۰۲۳ دوشنبه‌شب گذشته برای هشتمین بار به لیونل مسی رسید. سال گذشته این جایزه به کریم بنزما اعطا شد که فصل درخشانی را با رئال مادرید تجربه کرد.

به نوشته روزنامه اسپانیایی آس، توپ طلا حدود ۳۰۰۰ یورو ارزش دارد و وزن آن کمی بیش از هفت کیلوگرم است. از نظر مالی باید اعلام کرد هیچ جایزه‌ مالی مستقیما با بردن توپ طلا مرتبط نیست.

 

رقم جایزه مسی برای دریافت توپ طلا مشخص شد

با این حال بسیاری از بازیکنان در قراردادشان بندهایی دارند که به آنها امکان می‌دهد در صورت دستیابی به توپ طلا یا حضور در بین نامزدها، مبلغ هنگفتی به جیب بزنند.

خبرگزاری اسپانیایی El Confidencial مدعی شد که لوکا مودریچ، ستاره مادریدی، زمانی که توپ طلا را در سال ۲۰۱۸ برد، ۸۰۰ هزار یورو از اسپانسرش نایکی دریافت کرد. در همین حال، مجله آلمانی اشپیگل گزارش داد که کریستیانو رونالدو برای دریافت این جایزه با اسپانسرش برای دریافت چهار میلیون یورو پاداش مذاکره کرده بود.

بر اساس گزارش نشریه اسپانیایی Defensa Central، بنزما برنده سال گذشته یک بند جایزه توپ طلا در قراردادش با رئال مادرید به ارزش دو میلیون یورو داشت.

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا