شنبه 18 آذر 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

خبر مهم سایپا برای خریداران خودروی شاهین

خودروسازی سایپا، امکان تحویل خودرو شاهین اتوماتیک جهت مشتریان ثبت نامی خودرو شاهین دنده‌ای را فراهم کرده است.
قیمت شاهین

به گزارش نقش فردا؛ گروه خودروسازی سایپا در راستای کسب رضایت مشتریان امکان تحویل خودرو شاهین اتوماتیک جهت مشتریان ثبت نامی خودرو شاهین دنده‌ای را فراهم کرده است؛ بر این اساس دعوتنامه این دسته از مشتریان پیشنهادی بوده و تصمیم‌گیری در زمینه جایگزین کردن شاهین اتوماتیک با شاهین دنده‌ای کاملا اختیاری است و در صورت تمایل، این دسته از مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی ثبت نامی و یا از طریق سایت https://saipa.iranecar.com نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند.

سایپا اعلام کرده است: خودروی شاهین اتوماتیک با تجهیزات و آپشن‌های بیشتر نسبت به شاهین دنده‌ای مانند کروز کنترل، کلید تنظیمات کروز کنترل روی فرمان، سیستم ترمز ESC، مولتی مدیا با نمایشگر ۱۰ اینچ با قاب جت بلک + GPS + USB، صندلی چرمی با دوخت ضخیم.

سیستم محدود کننده سرعت، تجهیزات داخلی و خارجی کروم (دستگیره داخلی، قاب دور کلاستر، دستگیره خارجی، جلو پنجره)، قطعات هیدروگرافی (زیر آرنجی، ابروی داشبورد، پنل دسته دنده)، آنتن کوسه ای، تیغه برف پاک کن flat wiper، تریم داخل دو رنگ (داشبورد، رودری و …)، گارنیش عقب کروم و کفپوش سه بعدی در برنامه تولید سال جاری گروه خودروسازی قرار داده شده است.

با وجود این توضیحات، شرکت خودروساز سایپا اعلام نکرده است که فرصت واریز وجه برای مشتریان شاهین دستی که امکان خرید شاهین اتوماتیک را ندارند چه وقت فراهم می‌شود؟

شورای رقابت در فروردین ماه امسال قیمت پایه شاهین دستی را ۳.۶۰۱.۰۰.۷۶۷ ریال مصوب و ابلاغ کرد و قیمت شاهین اتومات را نیز در شهریور امسال ۵.۴۵۹.۹۲۷.۴۶۳ ریال مصوب و اعلام کرد.

منبع : اقتصاد آنلاین

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا