پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

« قصه‌های انسان شدن» در نهج البلاغه

ویژه برنامه «قصه‌های انسان شدن» و دورهمی نوجوانان کتابخوان در فرهنگسرای نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

به گزارش نقش فردا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نهج البلاغه، همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان، دورهمی نوجوانان و جوانان کتابخوان با عنوان «قصه‌های انسان شدن» در فرهنگسرای نهج البلاغه برگزار می‌شود.

این ويژه برنامه مخصوص گروه سنی نوجوانان بوده و با هدف آشنایی آنها با کتاب‌هایی مرتبط با رخدادهای مهم و شخصیت‌های تاثیرگذار در زمان زندگی پیامبران و امامان برگزار می‌شود. مطالعه و بررسی کتاب‌هایی با موضوعات قرآنی و مضامین دینی بخش اصلی این جلسه است و نوجوانان می‌توانند سوالات خود را از کارشناس حاضر در جلسه بپرسند.

در این ویژه برنامه که به میزبانی فرهنگسرای نهج‌البلاغه برگزار می‌شود، کتاب «احسن القصص» نوشته محمدجواد مهری خوانش و بررسی می‌شود. این کتاب مجموعه‌ای از 52 روایت از زندگی انبیاء الهی و قصه‌های پندآموز قرآنی است که با بیانی ساده به رشته‌ تحریر درآمده است.

براساس این گزارش، «قصه‌های انسان شدن» با حضور اعضای کانون نوجوانان کتابخانه فرهنگسرای نهج‌البلاغه روز پنجشنبه 3 اسفند ماه از ساعت 10:30 تا 12 برگزار می‌شود. شاهین رفیعی سخنران این برنامه است.

فرهنگسرای نهج البلاغه واقع در خیابان دکتر شریعتی، روبروی خیابان دولت، خیابان امامزاده است. مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن: ۲۲۰۰۹۰۰۰ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا