یکشنبه 24 تیر 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

برگزاری جشنواره «مادر و کودک» با همکاری مناطق 22گانه

نخستین جشنواره «مادر کودک» در  بوستان بانوان منطقه 16 به مدت 4روز در حال اجراست.

 به گزارش نقش فردا به نقل از روابط عمومی اداره کل امور زنان وخانواده شهرداری تهران؛ معاون امور هنری و اوقات فراغت با اعلام خبر برگزاری جشنواره «مادر و کودک» اظهارکرد: به دلیل مناسب بودن فضای بوستان بانوان برای مادران و کودکان در منطقه 16 ، نخستین جشنواره «مادر و کودک» در این بوستان در حال برگزاری است.

 

پریسا موسی‏نژاد با اشاره به اهداف این جشنواره افزود: فراهم سازی زمینه ارتقای سلامت جسمی و روحی مادران و کودکان ، ایجاد زمینه مناسب جهت پرورش و رشد کودکان از لحاظ عاطفی، حسی و حرکتی وهمچنین شناختی از طریق بازی‌های ورزشی، اجرای فعالیت‌های هنری و فکری از طریق بازی‌های گروهی با همسالان، گسترش و توسعه بازی‌های ورزشی و فعالیت‌های مختلف در بوستان‌های بانوان و در واقع افزایش نشاط اجتماعی مادر و کودک در سطح جامعه از اهداف مهم این جشنواره است.

وی با اشاره به روند ثبت نام شهروندان در این جشنواره هم خاطرنشان کرد: بعد از نامه نگاری با مناطق 22گانه ، اطلاع رسانی و انتشار پوستر از طریق مناطق انجام و ثبت نام‌ها صورت گرفت.از هر منطقه 120 نفر شرکت کننده در این جشنواره به ثبت رسیده که استقبال بی نظیر بوده است.

موسی‏نژاد ادامه داد: در جشنواره «مادر و کودک» ، گذرهای مختلفی طراحی شده است؛ مثل گذرهای بازی‌های مادر و کودک ، فعالیت‌های فرهنگی، بازی‌های فکری  و همچنین غذاهای سالم.

وی یادآورشد: گروه «نفس‌های تازه شهر» هم که جزو گروه های مخاطب اداره کل امور زنان و خانواده هستند، در این جشنواره حضور دارند.  همچنین در کنار گذرهای مختلف، ایستگاه‏های محیط زیست، بازی‏های فکری، خوردنی‎های سالم و…. در نظر گرفته شده است. شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند از امکانات فضای ورزشی بوستان بانوان با 50 درصد تخفیف بهره‏مند شوند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا