چهارشنبه 3 مرداد 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

ستاره ایران با اختلاف بهترین در جهان

این تنها نکته امیدوارکننده تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها ٢٠٢۴ بود.

به گزارش نقش فردا به نقل از “ورزش سه“، لیگ ملت‌ها در دور مقدماتی به اتمام رسید و اگرچه تیم ملی والیبال ایران نتوانست تورنمنتی خوب را پشت سر بگذراند، اما تیم ملی در یکی از پست‌ها عملکردی فوق‌العاده را از خود بر جای گذاشت.

آرمان صالحی لیبروی سی و دو ساله تیم ملی والیبال ایران در هر سه هفته برای تیم ملی والیبال ایران بازی کرد و توانست با ۹۰ دریافت اول موفق در رتبه اول در این بخش قرار بگیرد و عنوان بهترین بازیکن در دریافت را از آن خود کند.

نکته جالب در این بخش، فاصله بسیار زیاد آرمان صالحی با نفر دوم است. یانی کواچیچ که در رتبه دوم قرار دارد تنها با ۶۵ دریافت موفق داشته است. به نظر می‌رسد این عملکرد رویایی آرمان صالحی در دور مقدماتی حتی با وجود غیبت او و تیم ملی در پلی آف، همچنان رتبه اول را برای او حفظ کند و او بهترین بازیکن این بخش در کل مسابقات بشود.

2047176

این عملکرد فوق‌العاده از آرمان صالحی، حضور او  در تیم ملی والیبال ایران در سال‌های آینده را نیز تضمین کرده است. گفته می‌شود این لیبروی آماده این روزهای والیبال ایران قید لژیونر شدن را زده و به تیم طبیعت اسلامشهر پیوسته است.

آرمان صالحی در المپیک قبلی نیز با نظر مثبت ولادیمیر آلکنو در تیم ملی حضور داشت. او از آن دست بازیکنانی است که حسرتش را می‌خوریم که چرا دیر کشف شد اما در همین سن و سال نیز کیفیت بی‌نظیر خود را نشان داد.

صالحی از همان ابتدای مسابقات امسال رقابت‌ تنگاتنگی با محمدرضا حضرت‌پور داشت و در نهایت همانطور که پیش‌بینی می‌شد موفق شد گوی سبقت را از رقیب خود برباید و به لیبروی اول تیم ملی تبدیل شود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا