چهارشنبه 3 مرداد 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

ورود تراکتور به بازار نقل و انتقالات!

محمدرضا زنوزی اعلام کرد که فعالیت باشگاه تراکتور از سر گرفته می‌شود.

به گزارش نقش فردا به نقل از “ورزش سه”، پس از حذف تراکتور در جام حذفی و عصبانیت شدید هواداران تراکتور، محمدرضا زنوزی اعلام کرد که مالکیت باشگاه تراکتور را واگذار می‌کند و در فصل آینده  تیمداری نخواهد کرد.

زنوزی حتی جلسه مجمع سهامداران را تشکیل داد و از مشتریان باشگاه خواست تا درخواست خرید خود را ارائه دهند. پس از اینکه کسی برای خرید پیش نیامد نیز امور واگذاری به هیئت‌فوتبال داده شد.

با این حال بعد از گذشت بیش از یک ماه، سرنوشت باشگاه به شکلی نامعلوم پیش رفت تا اینکه زنوزی حتی فعالیت  باشگاه را نیز معلق کرد تا بسیاری از هواداران تیم در نگرانی مطلق قرار بگیرند.

اما شب گذشته گروهی از هوادارن تراکتور که نسبت به ادامه مالکیت محمدرضا زنوزی  تمایل داشتند، راهی بنیان دیزل شدند تا دیداری را با مالک تراکتور شکل بدهند.

زنوزی در صحبت‌های خود هیچ چیز قطعی را به زبان نیاورد اما در پایان صحبت‌هایش اعلام کرد که به مدیران باشگاه دستور می‌دهد امور باشگاه را پیش ببرند.

مهم‌ترین امور تراکتور در شروع پنجره تابستانی،  همین مسئله نقل و انتقالات است و همین صحبت محمدرضا زنوزی هم شروع کار تراکتور در این بازار تلقی می‌شود.

2048584

در همین حال شایعات پیرامون انتقال سه ستاره پرسپولیس به تراکتور داغ شده و هواداران تراکتور امیدوارند جذب این سه بازیکن نهایی شود؛ هرچند پیگیری خبرنگار ما نشان می‌دهد هنوز قراردادی بین طرفین امضا نشده است.

همچنین تراکتور به دنبال انتخاب سرمربی خواهد بود تا فعالیت خود را برای لیگ بیست و چهارم پیش ببرد.

زنوزی در بخشی از صحبت‌های خود گفت که امور باشگاه را پیش می‌برد تا اگر مشتری جدیدی هم جلو آمد، کار تراکتور زمین نمانده باشد.

باید دید  در روزهای آینده چه اتفاقی پیرامون این باشگاه تبریزی رخ خواهد داد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا