دوشنبه 1 مرداد 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

آخرین فرصت بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث

معاون نظارت بیمه مرکزی گفت: از ۲۸ خرداد تا ۱۶ تیرماه بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم انواع وسایل نقلیه موتوری زمینی فاقد بیمه‌نامه شخص ثالت ابلاغ شده است.

به گزارش نقش فردا به نقل از «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود حق وردیلو معاون نظارت بیمه مرکزی گفت: از 28 خرداد تا 16 تیرماه بحث بخشودگی 100 درصدی جرائم انواع وسایل نقلیه موتوری زمینی فاقد بیمه‌نامه شخص ثالت را باتوجه به موافقت وزارت اقتصاد به پشنهاد بیمه‌مرکزی داریم.

این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: 16 تیر آخرین فرصت استفاده از این بخشودگی 100 درصدی است، اما شرط این بخشودگی هم خرید بیمه‌نامه یکساله است.

شرط بخشودگی جریمه حق بیمه دارندگان موتورسیکلت فاقد بیمه‌نامه در طرح صدور گواهینامه آسان اعلام شد

او همچنین افزود: همانطور که مطرح شده مجوز اعطای بخشودگی 100 درصدی مبلغ جریمه (حق‌بیمه) دارندگان موتورسیکلت بدون بیمه‌نامه در طرح صدور گواهینامه آسان و یک‌روزه اخذ شده است البته این بخشودگی شروطی از جمله خرید بیمه‌نامه یک‌ساله و فقط برای یک دستگاه موتورسیکلت متعلق به هر متقاضی دریافت گواهینامه آسان را دارد.

او می‌گوید: باید تاکید کرد عملیاتی شدن این بخشودگی جریمه (حق‌بیمه) در طرح گواهینامه آسان و یک روزه منوط به الزامی‌نمودن شرط داشتن بیمه‌نامه و ارسال سیستمی اطلاعات و مشخصات هر متقاضی گواهینامه و موتورسیکلت بدون بیمه‌نامه توسط پلیس به صنعت بیمه است.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا