شنبه 25 فروردین 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

ریزش قیمت بیت‌ کوین تا کجا ادامه دارد؟

پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد با سقوط سنگری که در نیمه کانال ۴۰ هزار دلار شکل گرفته، می‌توانیم منتظر ریزش بیت‌ کوین تا کانال ۳۹ و حتی ۳۸ هزار دلار باشیم
قیمت بیت کوین

به گزارش نقش فردا به نقل از فرارو؛ بیت‌کوین تا کف کانال ۴۱ هزار دلار پایین آمده است. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد با سقوط سنگری که در نیمه کانال ۴۰ هزار دلار شکل گرفته و محدوده حمایت جدید بیت‌کوین به‌حساب می‌آید، می‌توانیم منتظر ریزش تا کانال ۳۹ و حتی ۳۸ هزار دلار باشیم.

درطرف مقابل بیت‌کوین برای بازگشت به روند صعودی اول باید از سد مقاومتی ۴۲ هزار و ۴۰۰ دلار عبور کند. علی‌الحساب در شبانه‌روز قبلی بیت‌کوین دو درصد قیمتش را از دست داده و به تبع عقب‌نشینی آن، نقشه بازار ارز دیجیتال به رنگ قرمز تبدیل شده است.

قیمت بیت‌کوین؛ ۴۱ هزار و ۱۰۰ دلار

قیمت بیت‌کوین امروز دوشنبه ۲۷ آذر به‌شکل لحظه‌ای به ۴۱ هزار و ۱۰۰ دلار رسید. ارزش بیت‌کوین معادل دو میلیارد و ۹۷ میلیون تومان تخمین زده می‌شود که نسبت به صبح یکشنبه شاهد افت دو درصدی هستیم.

بیت کوین صبح دیروز حدود ۴۲ هزار دلار ارزش داشت و در این مدت قیمت بیت‌کوین به‌شکل لحظه‌ای تا محدوده ۴۰ هزار و ۸۰۰ دلار هم پایین آمد.

پیش‌بینی‌ها از روند بعدی بیت‌کوین در روز‌های آتی به شکلی است که یک یکسری از تحلیلگران اعتقاد دارند به‌خاطر محدوده مقاومتی بیت‌کوین در مرز ۴۰ هزار و ۸۰۰ دلار، رهبر بازار ارز دیجیتال فعلا تصمیمی برای عقب‌نشینی از کانال ۴۰ هزار دلار را ندارد. اما با ازدست رفتن این سنگر می‌توانیم منتظر ریزش بیت‌کوین تا ۳۹ هزار و ۶۰۰ دلار و حتی ۳۸ هزار و ۸۰۰ دلار باشیم.

بیت‌کوین در طرف مقابل حداقل در روز‌ها و هفته‌های اخیر توانی برای عبور از نیمه کانال ۴۲ هزار نداشته. با این حال عبور بیت‌کوین از سد مقاومتی جدیدش می‌تواند در مدت زمان کوتاهی به فتح کانال ۴۳ هزار دلار منجر شود.

بیت‌کوین حالا بااحتساب بازدهی منفی دو درصد در شبانه‌روز گذشته، نسبت به هفته قبل بازدهی منفی ۲.۵ درصد را تجربه می‌کند، اما هولدر‌های آن درمقایسه با یک ماه قبل به سود ۱۳ درصدی رسیدند.

قیمت اتریوم؛ دو هزار و ۱۷۰ دلار

قیمت اتریوم امروز دوشنبه ۲۷ آذر به هزار و ۱۷۰ دلار رسید تا بازدهی روزانه آن منفی دو درصد محاسبه شود. قیمت لحظه‌ای اتریوم صبح دیروز معادل دو هزار و ۲۱۵ بود و در این مدت اتریوم بین دو محدوده دو هزار و ۱۶۷ دلار تا دو هزار و ۲۴۲ دلار نوسان داشته است.

قیمت اتریوم حالا بااحتساب کاهش دو درصدی که در شبانه‌روز قبلی داشته، نسبت به هفته قبل سه درصد ریزش داشته، اما ارزش این ارز دیجیتال درمقایسه با اواخر آبان یعنی یک ماه قبل حدود ۱۲ درصد ارتقا پیدا کرده است.

اتریوم از نظر تسلط به بازار کریپتو، بعد بیت‌کوین در جایگاه دوم قرار دارد و درحال حاضر حدود ۱۶ درصد سهم بازار را مال خود کرده است. ارزش بازار اتریوم در حال حاضر نزدیک ۲۷۰ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود و در ۲۴ ساعت قبلی حدود هشت میلیارد دلار بابت معاملات اتریوم ردوبدل شده است.

قیمت انواع ارز دیجیتال

آوالانچ که در هفته‌های اخیر سروصدای زیادی در بازار درست کرده، درشبانه‌روز قبلی بدترین عملکرد را بین انواع ارز دیجیتال سرشناس به ثبت رسانده است.

قیمت آوالانچ در یک روز حدود هشت درصد ریخت و از محدوده ۴۳ دلار به ۳۹ دلار تقلیل پیدا کرد. بعد از آوالانچ که نهمین رمزارز برتر دنیاست، سولانا و کاردانو با ثبت بازدهی منفی پنج درصد اوضاع بدتری داشتند.

قیمت سولانا به زیر مرز ۷۰ دلار برگشت و ارزش کاردانو به ۰.۵۷ دلار رسید. دوج‌کوین که از نظر تسلط به بازار دهمین رمزارز برتر دنیاست، امروز ۰.۰۹۲ دلار معامله می‌شود که به‌معنی بازدهی روزانه منفی چهار درصد است. ریپل، اما ۱.۵ درصد قیمتش را از دست داد و صبح امروز معادل ۰.۶۰ دلار خریدوفروش شد.

قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال قیمت بازدهی روزانه
بیت‌کوین 41 هزار و 100 دلار منفی دو درصد
اتریوم دو هزار و 170 دلار منفی دو درصد
ریپل 0.60 دلار منفی 1.5 درصد
سولانا 70.02 دلار منفی پنج درصد
کاردانو 0.57 دلار منفی پنج درصد
آوالانچ 39.96 دلار منفی هشت درصد
دوج‌کوین 0.092 دلار منفی چهار درصد

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا