به گزارش نقش فردا به نقل از روزیاتو؛ البته این که مو‌های پیت نریخته و او همچنان به سلامتی‌اش توجه می‌کند هم در جوان ماندنش تأثیرگذار هستند. پیت نوشیدنی‌های الکلی را کنار گذاشته و ظاهراً در ۶ سال گذشته رژیم غذایی گیاهخواری را دنبال کرده است. البته قابل ذکر است که دوست دختر جدید او تنها ۳۲ سال سن داشته و شاید یکی از دلایل جوان ماندن این ستاره مشهور باشد.

 

ممکن است که پیت تحت چند عمل زیبایی جزئی قرار گرفته باشد. حتی اگر احتمال انجام جراحی را هم در نظر بگیریم، قطعاً به اندازه عمل‌های پوتین، سایمون کاول یا نیکول کیدمن مشخص به نظر نمی‌رسند.

به احتمال زیاد، راز جوان به نظر رسیدن پیت در سن ۶۰ سالگی، به ژن خوب او مربوط می‌شود. برخلاف بسیاری از ستارگان سینما که در زندگی واقعی کوچک به نظر می‌رسند، پیت بیرون از صفحه نمایش بسیار شبیه به فیلم‌هایش است. قد او ۱۸۰ سانتی‌متر بوده و بر خلاف بسیاری از بازیگرانی که خارج از نقش‌هایشان معذب و ناراحت به نظر می‌رسند، می‌توان اعتماد به نفس را در رفتار پیت مشاهده کرد.

 

پیت که در فیلمی نقش بنجامین باتن را بازی کرده (شخصیتی که پیر به دنیا آمد و با گذشت زمان جوان‌تر شد)، انگار که مشابه همین اتفاق برای او افتاده است!

در واقع، بسیاری از کسانی که به بازی پیت در تلما و لوییز نگاه می‌کنند، ظاهر او را در سن ۶۰ سالگی بیشتر ترجیح می‌دهند تا ۳۰ سالگی؛ چراکه اکنون چهره او پخته‌تر به نظر می‌رسد.

برد پیت، برخلاف تام کروز که شبیه به یک نوجوان ۶۰ ساله است، ظاهری مردانه دارد.

 

شاید یکی از دلایلی که پیت همچنان خیلی خوب به نظر می‌رسد، این باشد که او دیگر در رابطه با یک بازیگر زن نیست. اولین ازدواج او با معشوقه آمریکایی‌اش جنیفر آنیستون زمانی به پایان رسید که پیت عاشق همبازی‌اش آنجلینا جولی در فیلم آقا و خانم اسمیت (Mr. & Mrs. Smith) شد. آن‌ها ۳ فرزند بیولوژیکی داشته و ۲ کودک دیگر را به فرزندخواندگی قبول کردند. ازدواج این دو ستاره با جنجال‌های زیادی به پایان رسید و به نظر می‌رسد که مصرف زیاد الکل توسط پیت در شکست ازدواجش تأثیرگذار بوده است.

او علناً درباره رفتن به انجمن الکلی‌های گمنام صحبت کرده و اینکه چگونه با آنتونی هاپکینز، همبازی‌اش در فیلم افسانه‌های خزان (Legends Of The Fall) در مورد مشکل اعتیادشان زمینه‌های مشترکی پیدا کرده است. اما به نظر می‌رسد که این همه آشفتگی اثری در چهره پیت باقی نگذاشته‌اند.

 

اینس دی رامون، دوست دختر جدید پیت، ۲۹ سال از اون جوان‌تر بوده و یک طراح جواهرات است. طرفداران عاشق زوج‌های هالیوودی مانند «برانجلینا» هستند، اما این توجه‌ها فشار مضاعفی بر رابطه وارد می‌کنند.

زمانی که جولی و پیت همدیگر را ملاقات کردند، به عنوان ستاره‌هایی که می‌توانستند در یک فیلم بازی کنند، موقعیت‌های نزدیکی داشتند. اما پیت برخی از بهترین کار‌های خود را پس از جدایی از جولی انجام داده و جایزه اسکار را برای بازی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود (Once Upon A Time In Hollywood) برده است. در حالی که آخرین فیلم موفق جولی، فیلم مالفیسنت (Maleficent) در سال ۲۰۱۴ بوده است.

 

ازدواج با کسی که به اندازه شما خوش‌قیافه و جاه‌طلب است، به احتمال زیاد عاقبت خوبی نخواهد داشت.

تعجب‌برانگیز است که پیت در سن ۶۰ سالگی همچنان به عنوان نماد جذابیت جنسی مردانه شناخته می‌شود؛ برای نسلی از زنان، او همیشه در میان ۱۰ بازیگر مرد برتر خواهد بود.

شاید صحبت کردن در مورد ظاهر پیت، به معنای نادیده گرفتن مهارت بازیگری، هوش تجاری و فعالیت‌های بشردوستانه او باشد؛ اما احتمالاً پیت اهمیتی به این موضوع نمی‌دهد. اگر به عنوان یک مرد با این سطح از مزایای ژنتیکی متولد شده‌اید، احتمالاً زیاد نگران نظر دیگران درباره ظاهرتان نباشید.