پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

پرده برداری از راز بزرگ شیبا

شیتوشی کوساما، بنیان‌گذار و موتور محرکه توسعه شیبا اینو، پیشتر اشاره‌ای گذرا به همکاری مهمی کرده بود که جزئیات آن را افشا نکرده بود. اکنون، شرکت D3 به صورت رسمی همکاری خود را با پروژه SHIB اعلام داشته و با این حرکت، یک پیوند مستقیم میان این شرکت و اکوسیستم SHIB برقرار کرده است.
بهترین ارزهای دیجیتال

به گزارش نقش فردا هدف این شراکت انحصاری، ارتقای هویت دیجیتال به سطوح بی‌سابقه، با تمرکز بر تامین امنیت دامنه‌های سطح بالا (TLD) به نام shib. است که به دلیل ارزش ذاتی‌اش، از آن به عنوان «جام مقدس یا شاه کلید» اکوسیستم شیبا یاد می‌شود.

تیم شیبا اینو بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن بر نقش محوری سیستم نام دامنه (DNS) در مکان‌یابی و تبدیل نام دامنه‌های اینترنتی به آدرس‌های پروتکل اینترنت (IP) متناظر، تاکید زیادی داشت.

شریک جرم ، یک درام پرتعلیق و هیجان انگیز | تخفیف خرید اختصاصی اشتراک

این سیستم مرورگرهای وب را قادر می‌‌سازد تا با استفاده از آدرس‌های IP مرتبط، سرورهای وب میزبان را شناسایی کنند. این توسعه قرار است به کاربران شیبا اینو نام‌های دامنه شخصی‌سازی‌‌شده با پسوند shib. اعطا کند.

قابل ذکر است، این نوآوری SHIB را با پروتکل‌‌‌های بزرگی مانند اتریوم (ETH) و سولانا (SOL) همسو می‌کند، که قبلاً اقدامات مشابهی را انجام ‌داده‌اند.

خبر این همکاری، روند صعودی شیبا اینو را که در اوایل روز مشاهده شده بود، تشدید کرده است. در این میان، پیشرفت‌های اخیر راه‌حل لایه ۲ شیباریوم نیز به طور قابل‌توجهی تأثیر مثبتی بر چشم‌انداز SHIB داشته است.

در زمان نگارش این خبر، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۲ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افزایش ۱.۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا