یکشنبه 13 اسفند 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

سرنوشت جذاب یحیی گل محمدی با جدایی از پرسپولیس!

یحیی گل‌محمدی پس از جدایی از پرسپولیس می‌تواند سرنوشت جذابی با انتخاب مقصد بعدی‌اش داشته باشد.
نگرانی یحیی گل محمدی
به گزارش نقش فردا به نقل از همشهری‌آنلاین، بعد از کلی حرف و حدیث، سرانجام یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس جدا شد و حالا سرخپوشان دنبال یافتن جایگزینی برای او هستند. همانقدر که از این طرف سرنوشت پرسپولیس بدون یحیی اهمیت دارد، از آن طرف هم سرنوشت یحیی بدون پرسپولیس می‌تواند جذاب باشد.

به هر حال مهم است که او برای آینده شغلی‌اش راهی کدام تیم می‌شود. حتی همان زمان که گل‌ محمدی سرمربی پرسپولیس بود هم گاه و بیگاه شایعاتی در مورد حضورش در باشگاه‌های دیگر به گوش می‌رسید؛ از سپاهان اصفهان تا گل‌گهر سیرجان. حالا که او بیکار شده اما مسلما این جریان شدت خواهد یافت.

از زمان جدایی گل‌محمدی، شایعاتی پیرامون لژیونرشدن او و مثلا حضورش در تیمی از لیگ امارات منتشر شد که هنوز کم و کیف آن روشن نیست، اما شاید مربیان ایرانی از صمیم قلب آرزو کنند همین اتفاق برای گل‌محمدی رخ بدهد، وگرنه او آلترناتیوی گردن‌کلفت و جدی برای آنها محسوب خواهد شد!

البته یحیی پیش‌تر گفته بود نیاز به نیم‌فصل استراحت دارد و اگر به حرفش پایبند باشد تا آخر فصل در خانه خواهد نشست اما به هر حال پیشنهادها از راه می‌رسند و این موضوع می‌تواند باعث وسوسه سرمربی سابق سرخ‌ها شود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا