چهارشنبه 9 اسفند 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

عادل پنجشیری از سرکردگان داعش و مخفی شده در غرب تهران + عکس

«محمد عادل عارف» معروف به «عادل پنجشیری» طبق آخرین رد‌های به‌دست آمده، وارد منطقه‌ای در غرب تهران شده است. شهروندان گرامی هر گونه اطلاعاتی از نامبرده را به ستاد خبری وزارت اطلاعات (شماره ۱۱۳) گزارش فرمایند.
داعش
به گزارش نقش فردا به نقل از اقتصاد24– «محمد عادل عارف» معروف به «عادل پنجشیری» طبق آخرین رد‌های به‌دست آمده، وارد منطقه‌ای در غرب تهران شده است.
شهروندان گرامی هر گونه اطلاعاتی از نامبرده را به ستاد خبری وزارت اطلاعات (شماره ۱۱۳) گزارش فرمایند.
وزارت اطلاعات جزئیات و تصویری از تروریست متواری داعش را منتشر کرده است.
به گزارش اطلاعات آنلاین ، وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای، از دستگیری تعدادی از سرکردگان داعشی حادثه تروریستی کرمان و انتقال آن ها به بازداشتگاه های کشور خبر داد.
وزارت اطلاعات در اطلاعیه سوم خود پیرامون فاجعه‌ی تروریستی کرمان از دستگیری تعدادی از سرکردگان داعشی و انتقال آن‌ها به بازداشتگاه‌های کشور خبر داد.
در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «بالاخره شناسایی و رهگیری یکی از سرکردگان گروهک صهیونیستی داعش، به نام «محمد عادل عارف» معروف به «عادل پنجشیری» که طبق آخرین رد‌های به‌دست آمده، وارد منطقه‌ای در غرب تهران شده است.این تروریست نیز از جمله مرتبطین مستقیم عبدالحکیم توحیدی (فرمانده‌ی عملیات تروریستی داعش) بوده که در گذشته به اتهام طراحی عملیات انتحاری در دانشگاه کابل، بازداشت و پس از یک‌سال حضور در زندان بگرام، از زندان آزاد شده و مجدداً به اعمال تبهکارانه روی آورده بود. تاکنون تعدادی از اطرافیان وی (تماماً عضو داعش) شناسایی و بازداشت شده‌اند، اما شخص محمد عادل عارف (عادل پنجشیری) متواری و تحت تعقیب قرار دارد؛ لذا ضمن انتشار تصویر این تروریست سابقه‌دار، از شهروندان گرامی تقاضا دارد هر گونه اطلاعاتی از نامبرده را به ستاد خبری وزارت اطلاعات (شماره ۱۱۳) گزارش فرمایند.»
در همین راستا، عکسی از چهره این تروریست متواری منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

داعش

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا