چهارشنبه 9 اسفند 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

قیمت‌های سرسام آور رستوران نصرت خبرساز شد!

ماه ژانویه برای بریتانیایی‌ها در سراسر کشور ماه سختی بوده است، زیرا افزایش قیمت در دوره کریسمس کماکان ادامه داشته است. با این وجود، بحران هزینه‌های زندگی علیرغم آن که باعث شده در زمستان بسیاری از اروپایی‌ها بین تغذیه خانواده یا گرم نگهداشتن خود در خانه یکی را انتخاب کنند افراد فوق ثروتمند براحتی در رستوران‌ها پول خرج می‌کنند.
رستوران نصرت

به گزارش نقش فردا به نقل از فرارو، برای مثال، در شعبه رستوران نصرت در دبی صورتحساب جالبی به مبلغ ۳۹۸۶۳۰ درهم (تقریبا ۸۵۰۰۰ پوند) وجود داشته که توسط شخص نصرت در حساب کاربری اش در اینستاگرام به نمایش گذاشته شد.

خشم کاربران رسانه های اجتماعی از قیمت های سرسام آور شعبه رستوران نصرت در دبی/ خشم کاربران اجتماعی از صورتحساب نمایی نصرت/ خشم کاربران رسانه های اجتماعی از نصرت:
این رستوران دار ترک تبار در سال ۲۰۱۷ میلادی زمانی که ویدئویی در حال ژست گرفتن برای مزه دار کردن یک تکه گوشت گران قیمت و پاشیدن چاشینی بر روی آن از او در فضای مجازی پخش شد به شهرت رسید. او از آن زمان به این سو شعبه‌هایی از رستوران خود را رد سراسر جهان از جمله در  لندن، دبی، نیویورک و آنکارا افتتاح کرده است جایی که مشتریان می‌توانند استیک‌های ۱۱۴۰ پوندی را که با ورق طلای ۲۴ عیار پوشانده شده سفارش دهند.

نصرت اخیرا صورتحسابی سرسام آور از یکی از مشتریان شعبه رستوران اش در دبی را با متنی تحت عنوان “پول می‌آید، پول می‌رود” نشان داد که در آن یک مشتری ناشناس بیش از ۸۰ هزار پوند برای غذا و نوشیدنی خرج کرده بود مبلغی بیش از دو برابر میانگین دستمزد همه کارگران در بریتانیا.

یک کاربر نوشت: “در حالی که بچه‌های غزه گرسنگی می‌کشند شما برای خوردنی یک غذای معمولی، اما گران قیمت از مردم مبالغ نامعقولی می‌گیرید”. یک کاربر دیگر نوشته است:”شرط می‌بندم غذا چندان هم خوب نبود”. سومین کاربر افزوده است:”تصور کنید تا این اندازه ثروتمند باشید و در رستورانی که چندان ارزش اش را ندارد غذا بخورید”.

تعداد اندکی از کاربران تلاش کردند تا سطح فوق العاده ثروت آن مشتری را توجیه کنند و این استدلال را مطرح کردند که غذا دادن به کل مردم جهان وظیفه یک فرد نیست و اصولا امکان پذیر نمی‌باشد. یک کاربر دیگر نیز نوشته آن شخص ممکن است مقدار زیادی از دارایی خود را به یک خیریه اهدا کرده باشد و کاربران نباید بدون اطلاع از زندگی او از این صورتحساب سنگین انتقاد کنند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا