یکشنبه 13 اسفند 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

لحظه به لحظه با تمرین ملی‌پوشان پس از پیروزی بزرگ

بازیکنان تیم ملی پس از پیروزی بزرگ مقابل ژاپن این‌بار با اندیشه پیروزی برابر قطر به زمین چمن بازگشته‌اند.
جام ملت های آسیا

به گزارش “ورزش‌ سه”، خبرنگار ما 15 دقیقه زودتر از زمان اعلام شده در کمپ الریان حاضر شده و این در حالی است که برخلاف تمرینات گذشته خبری از مربیان و بازیکنان تیم ملی نیست. اما به زودی سر و کله اتوبوس بازیکنان پیدا خواهد شد و آنها مهم‌ترین تمرین پیش از مصاف نیمه نهایی برابر قطر را آغاز خواهند کرد.
خبرنگاران در این تمرین مانند سایر جلسات تمرینی اجازه حضور 15 دقیقه‌ای دارند.

1987403

بولت ذوب آهنآبپاشی زمین چمن کمپ الریان 15 دقیقه قبل از آغاز زمان رسمی تمرین انجام شد.
بولت ذوب آهنتمرین تیم ملی در حالی برگزار خواهد شد که قطر آب و هوای مطبوعی دارد و از بادهای روزهای اخیر خبری نیست.

بولت ذوب آهنحضور یک خبرنگار چشم بادامی توجه خبرنگاران ایرانی را در زمین تمرین به خود جلب کرده بود که پس از پرس و جو او اعلام کرد ژاپنی است تا کنجکاوی ایجاد شده از بین برود.

بولت ذوب آهنمربیان تیم ملی زودتر از بازیکنان به محل تمرین رسیدند و شروع به چیدن کنزها برای طراحی تمرینات کردند.

بولت ذوب آهندر حالی که آندرانیک تیموریان در حال چیدن کنزها برای تمرینات ملی پوشان بود، خبرنگاران از او درباره جمله معروف طارمی پیش از بازی با ژاپن پرسیدند که گفته بود” فردا مشخص میشه کت تن کیه “، خبرنگاران از آندو پرسیدند که در بازی با قطر کت تن کی است که او با مکث و خنده به آنها گفت بگذارید بازیکنان بیایند تا از آنها بپرسم.

بولت ذوب آهنپس از وارد شدن اتوبوس بازیکنان، کار طراحی و چیدمان تمرین توسط دستیاران امیر قلعه‌نویی انجام شده بود و  رفته رفته بازیکنان هم پس از تعویض لباس به زمین چمن کمپ الریان پا گذاشتند تا آماده شروع تمرین شوند.

بولت ذوب آهنشجاع خلیل زاده و امید ابراهیمی قرار است به نمایندگی از بازیکنان در جمع خبرنگاران صحبت کنند.

بولت ذوب آهنامیر قلعه‌نویی که پس از پیروزی برابر ژاپن فشار زیادی از روی شانه‌هایش برداشته شده، در تمرین امروز به حال و هوای دوران بازی برگشته بود که یکی از تکنیکی‌ترین هافبک‌های عصر خود بود و برای دقایقی در حال کار با توپ و ضربه زدن توسط دوربین خبرنگاران شکار شد.

بولت ذوب آهنمربی تیم ملی در ادامه مانند تمرین‌های گذشته به چالش زدن ضربات آرام به سمت یک خط معین با حمید مطهری و رحمان رضایی پرداخت. آندو پس از زدن ضربه سوم که توپ را کمی عقب‌تر از ضربه حمید مطهری قرار داد، از رحمان رضایی درخواست کرد این مورد را داوری کند که او در ابتدا حق را به مطهری داد اما در ادامه اعلام کرد صحنه با VAR بررسی شده و حق با تیموریان است. همین امر سبب شد آندو با شادی بگوید “چمپیون”

1987426

بولت ذوب آهندر ادامه ضربه زدن محسن معتمدکیا، مدیر رسانه‌ای تیم ملی مورد تمجید تیموریان قرار گرفت.
بولت ذوب آهنامیر قلعه‌نویی نیز پیش از شروع تمرین، این چالش را با سردار آزمون، مهدی ترابی و حسین کنعانی‌زادگان انجام داد.

بولت ذوب آهنملی پوشان پس از صحبت‌های ابتدایی قلعه‌نویی و انجام حرکات کششی به ۳ گروه با کاورهای نارنجی و سفید تقسیم شده و به نرم دوی بین میله‌های نصب شده در زمین پرداختند.

1987428

بولت ذوب آهنیک هوادار که مدعی رفاقت با علی قلی‌زاده بود، با حضور در محل تمرین قصد داشت با این بازیکن صحبت کند که البته با توجه به آغاز تمرین نتوانست این کار را انجام بدهد.

بولت ذوب آهنانگیزه و روحیه ملی‌پوشان با توجه به پیروزی مقابل ژاپن بسیار بالا بود.

بولت ذوب آهنرسانه‌هایی از قطر و ژاپن در این تمرین حضور داشتند.

بولت ذوب آهنتیم ملی از ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه در ورزشگاه الثمامه به مصاف قطر می‌رود.

بولت ذوب آهنهنگام ورود بازیکنان به محل تمرین کمپ الریان قطر صدای مداحی شنیده می‌شد که تعدادی از خبرنگاران حدس زدند توسط مهدی طارمی پخش شده تا فضای رختکن را تحت تأثیر قرار دهد.

1987429

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا