چهارشنبه 9 اسفند 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

مدیررسانه قطر: حضور مردم کلید شکست ایران است

مسئول رسانه‌ای تیم ملی قطر معتقد است این تیم در تقابل با ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا کار دشواری خواهد داشت.

به گزارش نقش فردا به نقل از ورزش سه، تیم ملی قطر با پیروزی برابر ازبکستان به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا راه یافت و حالا در یک قدمی صعود به فینال برای دومین دوره متوالی قرار دارد اما در این مرحله برابر تیم مدعی ایران قرار خواهد گرفت.

سعد سفر الکواری، مسئول رسانه‌ای تیم ملی قطر، درباره این دیدار گفت: ما به خوبی می دانیم که بازی مقابل تیم ایران چقدر سخت است و برای آنها احترام قائل هستیم، اما به بازیکنان خود و توانایی آنها برای ارائه یک بازی عالی اعتماد داریم‌. همه پشت تیم هستند تا با موفقیت از سد ایران عبور کنیم و به فینال برسیم.

الکواری تاکید کرد: حضور مردم، بزرگترین پشتوانه تیم در این مسابقات است و هواداران قطر، قهرمان واقعی این دوره از مسابقات بودند. اشتیاق زیادی زیادی برای رویارویی با ایران وجود دارد و انتظار می رود تعداد زیادی از هواداران فردا در استادیوم حاضر شوند‌. انشالله حضور مردم کلید کسب پیروزی در مسابقات و رسیدن به عنوان قهرمانی در مسابقه فینال خواهد بود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا