شنبه 25 فروردین 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

این سلبریتی های ثروتمند هالیوود که برای خرید خانه وام های کلان گرفته اند

سلبریتی های هالیوود علیرغم داشتن ثروتی نجومی اغلب گرفتن وام به جای استفاده پول خود را برای خرید خانه ترجیح می دهند، چون وام های کم بهره ای به آن ها ارائه می شود و می توانند از پول خود برای سرمایه گذاری های دیگری استفاده کنند.
سلبریتی های هالیوود

به گزارش نقش فردا به نقل از روزیاتو؛ در ادامه از برخی سلبریتی های ثروتمندی خواهیم گفت که برای خرید خانه از وام های کلان استفاده کرده اند.

ریانا: وام ۱۳/۶۵ میلیون دلاری با بازپرداخت ماهانه ۹۸،۹۵۰ دلار

ریانا سال گذشته همان پنتهاوسی را خرید که متیو پری، بازیگر فقید سریال «دوستان» ۲ سال قبل، پیش از نقل مکان به خانه ی بعدی اش، در آنجا زندگی کرده بود.

این آپارتمان مجلل که در شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا قرار دارد، خانه ای ۸۶۴ متر مربعی با ۴ اتاق خواب، ۷ حمام و دستشویی، یک سالن سینمای دارای عایق صوتی و ۴ تراس است.

مالک قبلی این خانه، نیک مالنر میلیاردر، از بنیانگذاران اپلیکیشن Afterpay، آن را به قیمت ۲۱ میلیون دلار به ریانا فروخت، ۷ میلیون دلار کمتر از قیمت اولیه و ۶۰۰ هزار دلار کمتر از مقداری از که متیو پری برای این خانه پرداخته بود.

ریانا از بانک یک وام ۱۳،۶۵۰،۰۰۰ دلاری با بهره ی ۶/۹ درصد گرفت که بازپرداخت آن ماهانه ۹۸،۹۵۰ دلار است.

تیموتی شالامی: وام ۵ میلیون دلاری با بازپرداخت ماهانه ۲۴،۶۸۱ دلار

تیموتی شالامی در سال ۲۰۲۲ در شهر بورلی هیلز در ایالت کالیفرنیا خانه ای زیبا با ۴ اتاق خواب و ۵ حمام و دستشویی به قیمت ۱۰،۹۸۰،۰۰۰ دلار خریداری کرد.

این خانه ی ۵۱۳ متر مربعی که در سال ۱۹۷۶ ساخته شده، صاحبان مشهور متعددی داشته است.

شالامی برای خرید این خانه از بانک یک وام ۵ میلیون دلاری با بهره ی ۳/۰۹ درصد گرفت که بازپرداخت آن ماهانه ۲۴،۶۸۱ دلار است.

کانیه وست: وام ۶/۸ میلیون دلاری

کانیه وست خانه های متعددی در سرتاسر آمریکا و اروپا دارد.

او برای عمارت ۴ اتاق خوابه اش در شهر کالاباساس ِ ایالت کالیفرنیا در سال ۲۰۲۰ وامی ۶/۸ میلیون دلاری گرفت.

۲ سال قبل از آن هم، کانیه وست و همسر سابقش کیم کارداشیان – زمانی که هنوز با یکدیگر زندگی می کردند – به طور مشترک یک وام ۱/۶۵ میلیون دلاری گرفته بودند که حالا مسئولیت بازپرداخت هر دوی این وام ها که در مجموع ۸/۴۵ میلیون دلار هستند، تنها برعهده ی کانیه وست است.

این زوج برای خانه ی ۳ اتاق خوابه ای که در سال ۲۰۱۷ در شهر تاوزند اوکس در ایالت کالیفرنیا به قیمت ۵۷۵ هزار دلار خریداری کرده بودند هم سک وام ۳۹۲ هزار دلاری گرفته بود.

میزان بهره ی هیچ یک از این ۳ وام مشخص نیست اما آن زمان باید حدود ۵ درصد بوده باشد که بازپرداخت آن ها حدوداً ۴۴ هزار دلار در ماه می شود.

کیم کارداشیان: وام ۳/۷ میلیون دلاری با بازپرداخت ماهانه ۲۳،۴۹۴ دلار

کیم کارداشیان هم همچون همسر سابقش، کانیه وست، طی سالیان خانه های زیادی خریداری کرده است.

او ملک کناری عمارت ۶۰ میلیون دلاری اش در شهر هیدن هیلز ِ ایالت کالیفرنیا را در سال ۲۰۲۲ به قیمت ۶/۳ میلیون دلار خریداری کرد که برای خرید آن از وام استفاده کرده بود.

او این وام را از بانک به مبلغ ۳،۷۴۳،۶۰۰ و با بهره ی ۵/۳۷۵ درصد گرفته بود که بازپرداخت آن ماهانه ۲۳،۴۹۴ دلار است.

کارداشیان همچنین در سال ۲۰۲۲ یک عمارت مجلل در شهر مالیبوی ایالت کالیفرنیا به مبلغ ۷۰/۴ میلیون دلار و با وامی ۴۸/۷ میلیون دلاری خریده بود.

سلنا گومز: وام ۳ میلیون دلاری با بازپرداخت ماهانه ۱۴،۱۹۳ دلار

سلنا گومز چند خانه در شهر لس آنجلس و ایالت تگزاس دارد.

گومز در سال ۲۰۲۰ خانه ی مجللی با ۶ اتاق خواب و ۱۰ حمام و دستشویی به قیمت ۴،۸۹۵،۰۰۰ دلار خریداری کرد که برای آن از بانک وامی ۳ میلیون دلاری با بهره ی ۲/۶۹ درصد گرفت که بازپرداخت آن ماهانه ۱۴،۱۹۳ دلار است.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا