شنبه 29 اردیبهشت 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

صبح یک روز معمولی برای شبنم قلی خانی اینگونه است + عکس

شبنم قلی خانی بازیگر مطرح کشورمان که ساکن استرالیا شده است شروع صبحش را اینگونه آغاز کرد.
به گزارش نقش فردا به نقل از اقتصاد۲۴شبنم قلی خانی بازیگر، کارگردان و فیلمنامه‌نویس ایرانی است که در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. او در یک خانواده ۵ نفره بزرگ شده است که اصالتا اهل تهران هستند. شبنم قلی خانی یک خواهر به نام شیدا و یک برادر به نام شهرام دارد. این بازیگر بی حاشیه کشورمان سومین فرزند خانواده است و متاسفانه پدرش را در سال ۱۳۸۲ از دست داد.

صبح یک روز معمولی برای شبنم قلی خانی + عکس
شبنم قلی خانی در سال ۱۳۸۶ ازدواج کرد. مراسم خواستگاری او بسیار سنتی و رسمی برگزار شد. نام همسر خانم بازیگر رضاست. او به دلیل شغل همسرش به مدت ۴ سال در استرالیا زندگی کرد و درنتیجه از بازیگری و تدریس فاصله گرفت. او معتقد است که سیستم آموزشی استرالیا با ایران خیلی فرق می‌کند و صمیمیت خاصی در آن وجود دارد.

صبح یک روز معمولی برای شبنم قلی خانی + عکس

نحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش بدین شکل بود که خواهر او و همسرش که از آن‌ها بزرگتر هستند، دوستان صمیمی بودند. وقتی شبنم در دانشگاه قبول شدم برای درس ماکت سازی احتیاج داشت که یک نفر به او کمک کند. خواهرش هم گفت که برادر دوستش در رشته معماری تحصیل می‌کند و می‌تواند به او کمک کند. درنتیجه آشنایی خانم بازیگر و همسرش آقا رضا از ساخت این ماکت آغاز شد و درنهایت خواهر‌های آن‌ها نقشه ازدواج شان را کشیدند.

صبح یک روز معمولی برای شبنم قلی خانی + عکس

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا