شنبه 5 خرداد 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

مهدی قائدی تمام اموالش را به ستاره باخت!

طبق ادعای یک روزنامه، شایعات حقیقت دارد و مهدی قائدی از همسر خود جدا شده است.
طلاق مهدی قائدی

به گزارش نقش فردا؛ مهدی قائدی و ستاره معصومی پس از چند سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شده‌اند.

چند وقت پیش بود که مهدی قائدی تمام عکس‌های خود کنار همسرش (ستاره معصومی) را از اینستاگرام پاک کرد تا شایعه جدایی این دو نفر به گوش برسد. روزنامه خبر ورزشی حالا پس از مدتی این خبر را تایید کرده و با دادن مشخصات قائدی و همسرش، متن زیر را نوشته است:

این بازیکن سرشناس زود ازدواج کرد تا اسیر حاشیه‌ها نشود، اما انگار خود این ازدواج حاشیه بود! فوتبالیست لژیونر و ستاره کشورمان، از روی سادگی یا عشق و علاقه تمامی اموال خود در تهران و ایران را به نام همسرش کرده بود.

مهر تایید بر طلاق مهدی قائدی و همسرش؛ تمام اموال به ستاره رسید!
پس از طلاق و جدایی، همسر این بازیکن تمامی اموال و دارایی او را که به نام خودش بوده، ضبط کرده و حاضر به پس دادن نیست. این در حالی است که قیمت آپارتمان شمال شهر تهران، ویلای شمال و ماشین خارجی ستاره لژیونر چند برابر مهریه همسرش است، اما دست این بازیکن به جایی بند نیست.

هرچند ستاره لژیونر موردنظر ما می‌تواند باز هم پول آن‌چنانی به دست بیاورد چرا که این طلاق و جدایی تاثیری روی عملکرد او در تیم باشگاهی‌اش نگذاشته است. این فوتبالیست حالا مدتی است تمامی عکس‌های دونفره خود و همسر سابق را پاک کرده است.

بیوگرافی کوتاه از مهدی قائدی

مهدی قائدی متولد ۱۴ آذر ماه ۱۳۷۷ در بوشهر است. این بازیکن جوان فوتبالش را از تیم‌های پایه باشگاه ایران جوان بوشهر آغاز کد.

تیرماه سال ۹۸ انتشار عکسی از وی با حلقه در دست چپش نشان از متاهل شدنش می‌داد. وی در نهم دی ماه همان سال در ۲۱ سالگی با انتشار عکس‌هایی از عروسی اش رسما ازدواج خود با ستاره معصومی را رسانه‌ای کرد.

مهر تایید بر طلاق مهدی قائدی و همسرش؛ تمام اموال به ستاره رسید!

منبع: طرفداری

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا