شنبه 29 اردیبهشت 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

سیل توصیف از گل شهاب: وحشیانه، غیرمعقول و تاریخی!

کاربران ژاپنی در فضای مجازی، حیرت و شگفتی خود را از گل تماشایی شهاب زاهدی نشان دادند و اعتقاد دارند که این هم بهترین گل تاریخ آویسپا است و هم نامزد جایزه پوشکاش.

به گزارش نقش فردا به نقل از  “ورزش سه“، گل فوق العاده.ای که شهاب زاهدی در دیدار روز گذشته وارد دروازه گامبا اوزاکا کرد، حسابی مورد توجه رسانه‌های ژاپنی قرار گرفته است. کاربران در شبکه‌های اجتماعی با اظهار شگفتی از ضربه تماشایی این مهاجم ایرانی، آن را بهترین گل تاریخ باشگاه آویسپا فوکوئوکا می‌دانند.

روز گذشته و در دیداری از هفته یازدهم جی لیگ، آویسپا فوکوئوکا موفق شد در استادیوم خانگی خود با سوپر گل مهاجم ایرانی از سد گامبا اوزاکا عبور کند. در دقیقه 22 بود که اشتباه بازیکنان میهمان پس از یک پرتاب اوت، موقعیتی را در اختیار زاهدی قرار داد و او با ضربه‌ای غافلگیرکننده، یک سوپرگل را به ثمر رساند.

پس از آنکه دایکی ماتسوما به صورت اتفاقی توپ را به زاهدی رساند، این مهاجم ایرانی که در نیمه‌ی زمین خودی بود، با دیدی عالی و علم به اینکه جون ایچیموری سنگربان گامبا اوزاکا از دروازه‌اش خارج شده، توپ را از فاصله‌ای 60 متری روانه دروازه حریف کرد که ضربه او درون دروازه فرود آمد تا این گل تماشایی، استادیوم بست دنکی را منفجر کند. 

2018089

گل تماشایی زاهدی واکنش‌های بسیار زیادی در فضای مجازی داشته است. بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی از این گل خیره کننده اظهار شگفتی کرده‌اند و برخی دیگر نیز اعتقاد دارند که این شلیک مهار نشدنی، می‌توانند زاهدی را به بهترین بازیکن فصل تبدیل کند.

وب سایت soccerdigestweb در این خصوص نوشت: “بهترین گل تاریخ آویسپا فوکوئوکا” زاهدی با یک شوت فوق العاده از راه دور و از نیمه زمین خودی طرفداران را شگفت زده کرد و آنها جملاتی مانند “او یک هیولا است” و “این گل آنقدر شگفت انگیز بود که ترسناک به نظر می‌رسد ” را بیان کردند.

این رسانه در ادامه نوشته است: زاهدی که به طرز شگفت انگیزی شوت از راه دور را به ثمر رساند، در شبکه‌های اجتماعی با کامنت‌هایی مانند «غیرعادی!»، «من نه، من نمی‌توانم! دیگران این گل را درک کنند…»، «این بهترین گل تاریخ فوکوکا است»، «تکنیک او شگفت‌انگیز است»، «غیر معقول‌ترین گل جی لیگ» و «بی‌صبرانه منتظر نامزدی او برای جایزه پوشکاش هستم» شنیده شد.

2018090

وب سایت soccer-king نیز درخصوص این گل نوشت: شهاب زاهدی یک گل فوق العاده از راه دور و از نیمه زمین خودی را به ثمر رساند! فوکوکا پس از پنج بازی و تساوی‌های پی در پی بالاخره پیروز شد.

وب سایت sanspo ژاپن نیز نوشته است که زاهدی از فاصله 65 متری موفق به گلزنی شده است. این رسانه صحبت‌های کوتاه زاهدی در پایان بازی را منتشر کرده است. مهاجم ایرانی گفته است: قبل از اینکه شوت را بزنم، به موقعیت دروازه‌بان نگاه کردم و تصمیم به شوت زنی گرفتم که ضربه به خوبی انجام شد.

رسانه nishinippon ژاپن نیز از تیتر جالبی برای گل مهاجم ایرانی استفاده کرده بود. این وب سایت نوشت: وحشی گری مهارنشدنی زاهدی روی یک شوت 70 متری، آویسپا را پس از پنج بازی به پیروزی رساند.

2018091

این رسانه در ادامه برخی از کامنت‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی را منتشر کرده است. برخی از کاربران نوشته‌اند: «من خیلی تعجب کردم، نمی‌توانم جلوی خنده‌ام را بگیرم»، «می‌خواهم زاهدی برای همیشه در تیم بماند»، «لعنتی تو دیگه کی هستی؟»، «او یک شوت فوق العاده از راه دور زد»، «شاید او کاندیدای بهترین بازیکن فصل باشد»، «آیا من درست فهمیدم؟ زاهدی بازیکن راست پا است و این ضربه را با پای چپ زد؟»، «او می‌تواند از هر جایی گل بزند» و « من می‌خواهم همسر زاهدی شوم» را منتشر کردند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا