سه‌شنبه 5 تیر 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

ورود به بازار کشنده بایک X۹ و معرفی کامیونت فورسF۳۸

آیین کلیدسپاری کشنده بایک X۹ و معرفی کامیونت فورس F۳۸ فردا برگزار می‌شود.

به گزارش نقش فردا به نقل از  «عصر خودرو»،  بهمن دیزل با برگزاری این رویداد به طور رسمی تولید بایک X9 به عنوان کشنده‌ای با 560 اسب بخار آغاز می‌شود. لذا از این پس بایک X9 با موتور CUMMINS با استاندارد آلایندگی یورو5 به سبد محصولات این شرکت اضافه می‌شود. این کشنده همچنین از سیستم‌های راداری و کنترل تطبیقی ACC، سیستم ترمز اضطراری هوشمند AEBS، سیستم LDWS و سیستم کنترل شروع حرکت در سربالایی HSA و…. بهره می‌برد.

کامیونت فورس F38  محصول دیگری است که بهمن دیزل بنا دارد تولید آن را آغاز کند. این کامیونت با حدود حمل 2.5 تن بار با هدف تامین نیازهای باری سبک وارد بازار می‌شود. این کامیون به دلیل استانداردهای کابین راننده نظیر صندلی قابل تنظیم، تهویه قدرتمند و مولتی مدیا و همینطور فضای مناسب بار مورد استقبال بازار قرار خواهد گرفت.در طراحی این کامیونت فضای بار و فضای کابین نسبت به رقبای قدیمی خود بیشتر شده است. در این رویداد کارشناسان بهمن دیزل، جزئیات بیشتری از قابلیت‌های فنی و رقابتی این محصول ارائه می‌کنند.

آیین کلیدسپاری کشنده بایک X9 و معرفی کامیونت فورس  F38 از محصولات بهمن دیزل، روز دوشنبه 31 اردیبهشت برگزار می‌شود. بهمن دیزل از شرکت‌های زیر مجموعه گروه بهمن است که ماموریت تولید خودروهای تجاری را بر عهده دارد. محصولات خانواده فورس، امپاور و ایسوزو در رده‌های باری سبک، متوسط و کشنده و همینطور مینی‌بوس پگاسوس از تولید این شرکت است.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا