به گزارش نقش فردا به نقل از پارس نیوز ، مسعود پزشکیان معتقد است، معمای پرواز هلی کوپتر آن است که چرا علی رغم هشدارهای نارنجی در خصوص آب و هوا باز هم رییس جمهور با هلیکوپتر جابه جا شده است.

نماینده مردم تبریز در خصوص ابعاد گوناگون مرتبط با سقوط هواپیمای رییس جمهوری گفت: فعلا هنوز خبر قطعی شنیده نشده، برخی اخبار حاکی است که آل هاشم تماسی گرفته و گفتند حال من خوب نیست، پرسیدند از بقیه خبر داری؟ گفته، نه کسی را نمی بینم. موضوع قطعی این است که هلی کوپتر سقوط کرده است.

پزشکیان در پاسخ به پرسش دیگر اعتماد در این خصوص که ایا آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان بیرون از هلی کوپتر افتاده اند که تلفنی صحبت کرده؟ گفت: بله تنها در صورتی می تواند صحبت کند که از هلی کوپتر بیرون افتاده باشد. البته محل دقیق حادثه با استفاده از آخرین جی پی اس های هلی کوپتر شناسایی شده اما چون منطقه بسیار در مه و باران فرورفته، هنوز دسترسی به هلی کوپتر ممکن نشده است.

پزشکیان در ادامه گفت: منطقه ای که هلی کوپتر در آن سقوط کرده، مه آلود و بارانی است. دیروز در اخبار عنوان شد که که باران شدید خواهد بود و منطقه از نظر بارندگی در آذربایجان شرقی و غربی نارنجی است.اینکه در یک چنین هوایی با چه منطقی رییس جمهور را با هلی کوپتر جابه جا کرده اند، جای بحث است.