سه‌شنبه 5 تیر 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

قتل وحشتناک یک پاکبان وسط خیابان

پاکبان میانسال در حال جارو کردن خیابان بود که ناگهان مردی به سمت او حمله و با ضربه چاقو او را از پای درمی‌آورد.
به گزارش نقش فردا؛ این حادثه بامداد جمعه گذشته رخ داد. آن روز رهگذرانی که از خیابانی در حوالی مسگرآباد عبور می کردند چشمشان به پیکر خونین مردی افتاد که لباس پاکبانی به تن داشت. وی هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و همان ضربه ای که به قفسه سینه اش وارد شده، مرگ وی را رقم زده بود. در کنار جسد خونین مرد پاکبان، جاروی وی افتاده بود که نشان می داد مرد جوان در حال نظافت خیابان بوده که از سوی قاتلش غافلگیر شده و به قتل رسیده است.

در این شرایط بود که گزارش این حادثه به بازپرس جنایی اعلام شد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی این جنایت راهی محل جرم شدند.

تیم جنایی در گام نخست، به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ای که در اطراف محل کشف جسد وجود داشت پرداخت. دوربین ها نشان می داد که پنج‌شنبه حدود ساعت ۲۳:۵۰، مرد پاکبان در حال نظافت خیابان بوده که ناگهان مردی به سمت وی می رود. او با چاقویی که در دست داشت، ‌ضربه ای به پاکبان زده و درحالیکه مرد پاکبان غرق در خون، ‌نقش زمین شده بود، از آنجا فرار می‌کند.

آنطور که بررسی‌های اولیه پلیس نشان می‌دهد مرد پاکبان احتملا قربانی نقشه انتقام‌جویانه قاتلی شده است. در چنین شرایطی جسد مرد پاکبان به پزشکی قانونی منتقل شده و گروهی از کارآگاهان جنایی پایتخت ماموریت یافته‌اند تا با شناسایی و دستگیری قاتل فراری، اسرار این جنایت را رازگشایی کنند.

منبع: همشهری آنلاین

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا