پنج‌شنبه 3 اسفند 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

مصاحبه جدید عشق سابق شادمهر عقیلی؛ ژینا کلانتری کیست؟

مصاحبه ی تازه ی ژینا کلانتری، عشق سابق شادمهر عقیلی، خواننده ی ایرانی مشهور، سر و صدای زیادی در شبکه‌ های اجتماعی به پا کرده و به دنبال آن، تعداد دنبال‌ کنندگان اینستاگرام ژینا کلانتری، در عرض تنها چند روز به یک میلیون نفر رسیده است.

به گزارش نقش فردا به نقل از روزیاتو؛ ژینا کلانتری که از قرار معلوم حالا مطلقه و دارای یک فرزند پسر است، چندی قبل ویدئویی از خود با لباس عروس در اینستاگرامش منتشر کرد که روی آن آهنگ «ژینا گل من» شادمهر را گذاشته بود، آهنگی که آقای خواننده سال ها قبل، پیش از ازدواج با همسر حالایش، برای ژینا کلانتری خوانده بود. این اقدام ژینا کلانتری خبرساز شد و توجه ها را در فضای مجازی به او جلب کرد. او که مدتی است به دنبال افزایش دنبال کنندگانش، به درآمدزایی از طریق تبلیغات در صفحه ی اینستاگرامش روی آورده است، چند روز قبل مصاحبه ای تصویری با یک پیج اینستاگرامی انجام داد که در بخشی از آن درباره ی رابطه اش با شادمهر عقیلی نیز صحبت کرد.

ژینا کلانتری کیست

ماجرای مصاحبه ژینا کلانتری

ماجرا از اینجا شروع می‌شود؛ شادمهر قبل از مهاجرت از ایران با دختری به نام ژینا کلانتری نامزد کرده بود که بنا به دلایلی که کاملا روشن نیست از هم جدا می‌شوند، برخی می‌گویند مهاجرت ناخواسته شادمهر عامل این جدایی بوده است به هر حال شادمهر در تمام این سال‌ها همیشه از عشقش به او در مصاحبه‌هایش حرف زده ، او حالا و به تازگی در این باره گفته: «عشق خاصیتی دارد که انسان فکر می‌کند، اول و آخر همان است بس! نزدیک به ۴ سال من به شدت رنج دیدم و اذیت شدم»

شادمهر همچنین چندی قبل در صفحه ی اینستاگرامش ویدئویی از خود در حال اجرای یکی از قطعاتش به نام «بی احساس» با ویولون منتشر کرد که خبرساز شد. چیزی که توجه کاربران را به خود جلب کرد این بود که شادمهر برای اجرای این قطعه از ویولونی استفاده کرده بود که در گذشته تاریخ تولد ژینا کلانتری (۱۳۵۸) را روی آن حک کرده بود.

ژینا کلانتری کیست

برخی از طرفداران شادمهر عقیلی در فضای مجازی از صحبت های این خواننده ی مطرح درباره ی عشق سابقش دفاع کرده و یادآوری و مرور خاطرات عاشقانه گذشته از سوی او را ستایش کردند و تاکید کردند که هرگز خاطره عشق اول در زندگی هیچ فردی تکرار نخواهد شد.

در مقابل منتقدان شادمهر عقیلی با انتقاد و گلایه شدید بیان اینگونه خاطرات توسط شادمهر را به دور از اخلاق و پایبندی وی به خانواده دانسته‌اند و این حرکت را نوعی تبلیغ و رپرتاژ حامیان شادمهر برای وایرال نگه داشتن او در صدر اخبار رسانه‌ها و فضای مجازی دانسته‌اند. (در حال حاضر شادمهر عقیلی دارای همسر و یک دختر به نام ملیناست).

همزمان با فراگیر شدن این بخش از صحبت‌های شادمهر عقیلی درباره عشق سابق خود، ویدئویی از گفتگوی ژینا کلانتری، نامزد سابق شادمهر عقیلی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که حسابی سر و صدا کرده است.

ژینا کلانتری کیست

در بخشی از مصاحبه ژینا کلانتری پس از گذشت ۲۰ سال جدایی از شادمهر عقیلی، وی درباره انتشار فیلم و عکس‌هایش با شادمهر عقیلی در دوران نامزدی می‌گوید:

به خاطر انتشار این فیلم ممنوع الکار شدم و کسی که این فیلم و تصاویر را منتشر کرد را هرگز نخواهم بخشید.

تصاویر توسط فرد یا افرادی که به منزل من رفت و آمد داشتند ضبط و منتشر شده بود اما آن چیزی که مطمئن هستم فیلم که ایشان (شادمهر) هم در آن حضور داشت از منبع دیگری و خارج از محیط زندگی‌ام پخش شده بود.

این ادعا که من به عمد و برای جلب توجه، تصاویر و فیلم‌ها را به قصد تلافی علیه او (شادمهر عقیلی) منتشر کرده‌ام کاملا دروغ است.

این صحبت های ژینا کلانتری به سرعت در فضای مجازی با واکنش های متفاوتی مواجه شد. عده ای ضمن همراهی با ژینا کلانتری و ابراز احساسات از او بابت اینکه پس از گذشت ۲۰ سال سکوت خود را شکسته و دست به روشنگری در رابطه با نامزد سابق اما معروف خود (شادمهر) زده است او را ستودند. حرف های ژینا کلانتری اما منتقدانی هم داشت و او از نوک پیکان حملات طرفداران دو آتشه شادمهر در امان نماند و افشاگری درباره این موضوع را حرکتی انتقام‌جویانه از سوی ژینا قلمداد کردند.

بخشی از نظرات کاربران توییتر حول محور مصاحبه جنجالی ژینا کلانتری را می خوانید:

حساب کاربری «مرد خوب» با ژینا کلانتری شوخی کنایه آمیزی کرد و نوشت: ژینا کلانتری هم خیلی جالبه به اندازه خود شادمهر معروف شده این روزها!

مریم به قصد همراهی با زینا کلانتری اینگونه نظر داده است: من ده سالی میشه ژینا کلانتری رو دنبال میکنم، اصلا فکر نمیکردم اینطور محکم و پررنگ در مقابل خواننده بزرگی مثل شادمهر عقیلی بتونه بایسته. واقعا که انسان قدرتمندیه.

حساب توئیتری «زن شجاع» هم نوشت: منم اگه شادمهر برام آهنگ اختصاصی عاشقونه خونده بود تا روز آخر عمرم باهاش شوعاف میکردم .بعد یسری اومدن میگن ژینا کلانتری خودشو سبک کرده!

سینا هم از ژینا کلانتری گلایه کرد و گفت» ۲۰ سال پیش نامزد بودین و تموم شد و رفت، شادمهر زن و بچه داره بابا. کاش مصاحبه نمی کردی.

ماجرای عاشقانه شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری

در آن زمان که شادمهر عقیلی هنوز در ایران بود، یک روز به مهمانی دعوت می شود که ژینا کلانتری هم در آن حضور داشته است و در واقع آشنایی ژینا و شادمهر از اینجا شروع می‌شود و در نهایت این دو نفر تصمیم به ازدواج گرفته و با هم نامزد می کنند.

ژینا کلانتری کیست

قبل از ترک ایران از سوی شادمهر عقیلی، مهمانی به افتخار او برگزار می‌شود که بعدها انتشار تصاویر و فیلم این مراسم از سوی برخی افراد ناشناس اسم شادمهر و ژینا را به تیتر یک رسانه‌ها و اخبار تبدیل می‌کند. جنجالی که این روزها ژینا کلانتری درباره آن کاملا روشنگری کرده و طرح برخی ادعاها را رسما تکذیب کرده است.

سالها پس از مهاجرت شادمهر عقیلی به آمریکا خبری درباره چهره مطرح موسیقی پاپ منتشر شد که توجه همه را جلب کرد. شادمهر عقیلی با یک دختر فیلیپینی ازدواج کرد که ثمره این ازدواج دختری به نام «ملیناست».

ژینا کلانتری کیست؟

ژینا کلانتری متولد سال ۱۳۵۸ در تهران و فارغ التحصیل رشته بازیگری تئاتر است.

ژینا کلانتری رابطه نزدیکی با شادمهر عقیلی داشت اما با مهاجرت این خواننده در سال ۱۳۸۱ رابطه ی آن ها به پایان رسید.

شادمهر عقیلی  بعد از مهاجرت به کانادا، آلبوم «خیالی نیست» را منتشر کرد که یکی از قطعات آن آهنگ «ژینا گل من» بود. سال ها بعد معلوم شد ژینا نام عشق سابق شادمهر بوده است.

ژینا کلانتری که در تئاتر فعالیت داشت، در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم تلویزیونی «طبقه دوم» انتخاب شد که در آن بازیگرانی چون رابعه اسکویی، کیومرث ملک مطیعی و ساناز سماواتی همبازی بود.

بعد از اولین و آخرین تجربه تصویری اش در عرصه هنرپیشگی، ژینا کلانتری به جهت انتشار عکس و فیلم خصوصی او در یک جشن تولد با شادمهر عقیلی برای همیشه ممنوع التصویر شد.

ژینا کلانتری در سال ۱۳۹۰ ازدواج کرد ولی در حالی که باردار بود، این زندگی مشترک به پایان رسید و چند ماه بعد پسرش «اهورا مزدا» به دنیا آمد.

همسر شادمهر عقیلی کیست؟

همسر شادمهر عقیلی، ملیسا میامسا فیلیپینی الاصل و متولد ایالت کالیفرنیا است. او فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه از دانشگاه سن دیه گو و در کار طراحی مرواریدهای فیلیپینی است.

شادمهر عقیلی سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۹ ساله بود با ملیسا میامسا ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام ملینا می باشد. آشنایی او با شادمهر نیز به واسطه حضورش در یکی از ویدئوهای شادمهر بعنوان رقصنده بود که در نهایت به ازدواج ختم شد.

ژینا کلانتری کیست

ژینا کلانتری کیست

ژینا کلانتری کیست

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا