پنج‌شنبه 3 اسفند 1402

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

دلار وارد کانال ۵۴ هزار تومان شد

قیمت دلار امروز با افزایش ۱۵۰ تومانی در کانال ۵۴ هزار تومانی در حال پیشروی است. تقاضا نیز امروز در بازار ارز بالا رفته است. تحلیلگران، منطقه مقاومت فعلی را سقف ۵۵ هزار تومانی می‌دانند.
قیمت دلار
به گزارش نقش فردا؛ قیمت دلار امروز با افزایش ۱۵۰ تومانی بازگشایی شد. چهارمین روز هفته با رشد قیمت دلار در کانال ۵۴ هزار تومانی مصادف شده است. در لحظه نگارش این گزارش، دلار با قیمت ۵۴ هزار و ۲۰۰ تا ۲۵۰ تومان معامله می‌شود.

تقاضا در بازار همانند دیروز افزایشی است و فروشنده زیاد نیست. برخی معامله‌گران که در روز‌های گذشته از تشدید ارزپاشی سیاست‌گذار برای تثبیت قیمت ارز می‌گفتند، معتقدند سیاست‌گذار مانع ورود قیمت دلار به کانال ۵۵ هزار تومانی می‌شود؛ اما کارشناسان اقتصادی بار‌ها تاکید کرده‌اند که سیاست فریز ارزی بانک مرکزی، قیمت دلار را از سایر بازار‌ها عقب نگه داشته و این موضوع دیر یا زود خود را نشان می‌دهد.

تحلیلگران فنی، کف قیمت اسکناس دلار را محدوده ۵۲ هزار و ۶۰۰ تومانی می‌دانند و سقف قیمت این اسکناس را منطقه ۵۵ هزار تومانی عنوان می‌کنند.

 

گفتنی است قیمت دلار امروز سوم بهمن ۱۴۰۲ در بازار‌های مجاور افزایش دارد. دلار سلیمانیه با رشد ۲۰۰ تومانی روی رقم ۵۴ هزار و ۸۱۰ تومانی ایستاده است. دلار هرات با افزایش ۱۳۰ تومانی با قیمت ۵۳ هزار و ۵۹۰ تومانی در حال معامله است. قیمت درهم امارات با همان رقم ۱۴هزار ۸۸۰ تومانی در حال معامله است و رشد ۱۰ تومانی دارد.

گفتنی است امروز قیمت اسکناس دلار در مرکز مبادله طلا و ارز ایران ۴۲ هزار و ۹۲۲ تومان و قیمت دلار حواله ۳۹ هزار و ۵۲۳ تومان است.

منبع: تجارت نیوز

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا