پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

حسن شریفی ، مدیرعامل شرکت بیمه ایران : نمایندگان ذینفعان اصلی شرکت بیمه ایران هستند .

“حسن شریفی” در نخستین جشنواره سراسری ستارگان فروش که با حضور مدیران ارشد شرکت در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اعلام این مطلب افزود:شرکت با وجود پربرکت این عزیزان به کمال و رشد می رسد.

به گزارش نقش فردا به نقل از باشگاه بیمه گران، حسن شریفی” روز پنجشنبه در نخستین جشنواره سراسری ستارگان فروش که با حضور مدیران ارشد شرکت در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اعلام این مطلب افزود:شرکت با وجود پربرکت این عزیزان به کمال و رشد می رسد.
وی خاطرنشان کرد:مدیریت شرکت به تنهایی توانایی اداره شرکت را ندارد و به وجود این عزیزان با قدمت ۸۸ سال نیاز مبرم دارد.
شریفی با اشاره به فضای رقابتی صنعت بیمه خطاب به نمایندگان تصریح کرد:به برکت وجود شما عزیزان به حول و قوه الهی موفق به فروش بیش از ۶۰/۵ همت بیمه نامه شدیم که امید است تا پایان سال این رقم به ۷۰ همت برسد .
وی ادامه داد: در کنار رقم فوق الذکر بیش از ۳۶ همت خسارت پرداخت کردیم .
مدیر عامل بیمه ایران به مزیت این شرکت نسبت به سایر شرکتها اشاره کرد و افزود:روزانه ۱۱۲ میلیارد تومان خسارت به موقع و با کیفیت و با استفاده از ابزارهای بر خط به ایفای تعهدات خود می پردازد .
وی اظهار امیدواری کرد: با ابزارهای بر خط که در بیمه ایران از سال گذشته آغاز شده و امسال به بلوغ رسیده بتوانیم به رشد و تعالی دست یابیم که تمام همکاران و نمایندگان در رشد و تعالی آن نقش داشتند.
مدیر عامل بیمه ایران با اشاره به سامانه بر خط یادآور شد:این سامانه با نگاه تسهیل گری یک مزیتی برای بیمه ایران است که برای پیاده سازی آن از تمام نمایندگان و همکاران تشکر میکنم.
شریفی همچنین به ۸۸۰۰میلیارد تومان زیان انباشته شرکت اشاره کرد و افزود:این زیان که از سالهای گذشته در بیمه ایران وجود داشته به عقب ماندگی شرکت منجر می شود که این امر در ظرفیت نگهداری شرکت تاثیر گذار خواهد بود.
وی افزود :۹۰درصد این زیان انباشته به خاطر بیمه شخص ثالث است که سهم آن را از ۵۸درصد سال گذشته توانستیم به ۵۵درصد امسال برسانیم که این امر به سوآوری و بهره وری شرکت منجر میشود.
گفتنی است در نخستین جشنواره سراسری ستارگان فروش از ۳۱ ستاره استانی و ۲۰ ستاره کشوری تقدیر خواهد شد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا