سه‌شنبه 28 فروردین 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

شکار شماره ۱۰ پرسپولیس !

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز خود را بعد از جلسه فنی با برنامه‌ای شاداب و در عین حال سنگین پشت سر گذاشت.

به گزارش نقش فردا به نقل از همشهری آنلاین، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که اوسمار ویه‌را سرمربی این تیم، تمرین سنگینی را به مدت ۸۵ دقیقه برای شاگردانش در نظر گرفت. این تمرین پس از جلسه فنی از ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه آغاز شد.

در جلسه فنی، نکات مد نظر کادر فنی از روی فیلم‌های ویدیویی به بازیکنان منتقل شد. پاسکاری کوتاه و ترکیبی، اجرای پرس، حمله به دروازه و دفاع از آن بخش‌های مختلف تمرین بود که در گروه‌های مختلف به انجام رسید.

پایان بخش کار هم فوتبال تمرینی بین دو گروه قرمز و سفید بود که بازیکنان آن را با انگیزه و شادابی خاصی انجام دادند. حسین بادامکی، معاون ورزشی باشگاه نیز نظاره‌گر این تمرین بود. سرخپوشان ایران برای بازی با تراکتور، دو جلسه تمرین دیگر خواهند داشند و عصر سه شنبه راهی اردوی پیش از این بازی می‌شوند.

با توجه به عکس های تمرین امروز پرسپولیس، شماره اوستون اورونوف خرید ازبکستانی این تیم نیز مشخص شد که در صورت صادرشدن کارت بازی، او با شماره ۱۰ به میدان می‌رود.

تیم فوتبال پرسپولیس از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، چهارشنبه ۲ اسفند از ساعت ۱۵ مقابل تیم فوتبال تراکتور تبریز قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا