پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

هادی چوپان استیج بریتانیا را بهم ریخت

هادی چوپان دو هفته بعد از قهرمانی‌ در آرنولدکلاسیک آمریکا، این بار در انگلستان روی استیج رفت.

به گزارش نقش فردا بهترین و آماده‌ترین بدنسازی فعلی جهان یعنی هادی چوپان که دو هفته قبل با آمادگی خیره کننده خود در آرنولدکلاسیک آمریکا تمجید همه بزرگان بدنسازی جهان از جمله آرنولد و رونی کلمن را نسبت به خود دید، با توجه به برنامه ریزی هنی رامبد، مربی ایرانی الاصل خود در آرنولدکلاسیک انگلستان هم حاضر شده است.

چوپان که برای اخذ ویزای انگلیس با مشکل‌ مواجه شده بود، در روز آخر توانست مجوز سفر به بریتانیا را بگیرد. او امشب در مرحله مقدماتی آرنولدکلاسیک انگلیس روی استیج رفت و بازهم حسابی مورد توجه قرار گرفت.

آمادگی هادی چوپان در استیج بیرمنگام، از دو هفته پیش که در اوهایو قهرمان آرنولدکلاسیک ۲۰۲۴ قهرمان شده بود، بیشتر به نظر می‌رسید و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید هادی را از حالا قهرمان آرنولد کلاسیک بریتانیا دانست.

البته سامسون داودا رقیب اصلی چوپان که مقیم انگلیس است، هم رشد کیفی خوبی داشته و بدن کات‌تر و پرجزییات‌تری را برای جدال با چوپان به استیج آورده است. قطعا او نمی‌خواهد در کشورش جایی برای پشیمانی باقی بگذارد! باید تا فردا شب صبر کرد و دید هادی پنجمین شکست را هم به سامسون تحمیل خواهد کرد؟

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا