شنبه 5 خرداد 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

گزینه‌های نامدار و بزرگ برای سرمربیگری تراکتور!

هوشنگ نصیرزاده صحبت‌های جالب توجهی را در خصوص انتخاب سرمربی بعدی تراکتور مطرح کرد.

به گزارش نقش فردا به نقل از “ورزش سه“، در حالی که هنوز جانشین پاکو خمس انتخاب نشده، تراکتور یک شکست تلخ را برابر نساجی متحمل شد که این باخت خشم هواداران تراکتور را به دنبال داشته است. با این حال باشگاه تراکتور همچنان در جستجوی سرمربی مدنظر است و در آخرین تحول، هوشنگ نصیرزاده در مورد اسامی موردنظر این باشگاه صحبت‌هایی را به میان آورده است.

نصیرزاده در حالی اولین مصاحبه خود در این مورد را انجام داده که پیش از این نام افراد مختلفی مطرح بود و حتی از بین گزینه‌های ایرانی، سعید دقیقی به شکلی عجیب دو بار در این خصوص صحبت کرد. همچنین نام قربان بردیف به عنوان گزینه خارجی مطرح شد و در نهایت محمدرضا زنوزی حرف آخر را زد و گفت که سرمربی این تیم خارجی خواهد بود.

نصیرزاده در این مورد توضیح داد: ما گزینه ایرانی هم داشتیم که بدون تیم بودند، مربیان ایرانی که بدون تیم (مجیدی و گل‌محمدی) باشند و هواداران نظر مساعد روی آنها داشته باشند، کم بودند. ما با آنها صحبت کردیم و بنا به دلایلی نشد و به همین دلیل ما گفتیم که سرمربی باید خارجی باشد.

وی افزود: ما گفتیم مربی خارجی دیگر مشکل این را ندارد که موبایلش را چک کند و بگوید چه کسی در موردش صحبت کرده است. چند گزینه [داخلی] هم داشتیم که بیرون در فضای مجازی مطرح کردند که صحت نداشت.

او با اشاره به تاکید زنوزی به سرمربی خارجی اظهار داشت: ما کارهای خودمان را در چند جناح توسط هیئت‌مدیره و کادر خودمان انجام دادیم و با یکی از سرمربیان خارجی که سابقه کار در تیم‌های ملی اروپایی را دارد، به توافقات تقریبا نهایی رسیدیم تا یک ساعت پیش. قرار شد ایشان به همراه یک دستیار و یک مربی بدنساز بیاید. مربی گلرهای ما امیلیو آلوارز که در منچستریونایتد حضور داشته، آمده است.

مدیرعامل تراکتور در خصوص طرح نام اسکوچیچ و استراماچونی گفت: باتوجه به افزایش نرخ ارزهای خارجی در مقابل ریال، اعداد و ارقامی که برخی مربیان اعلام می‌کنند بسیار زیاد است و از پس هیچ کدام باشگاه‌های ایرانی برنمی‌آید. با استراماچونی صحبت مقدماتی شد و همینجا متوقف شد. با اسکوچیچ هم صحبت کردیم و او هم ارقام بالایی داده بود. ما باید بیشتر حواسمان به هوادار باشد که چه فردی را می‌پذیرد.

هوشنگ نصیرزاده در خصوص سرمربی بعدی تراکتور عنوان کرد: اما یک سرمربی اروپایی که سابقه نشستن روی نیمکت تیم ملی اروپایی را دارد، مدنظر ماست و تصویری با او صحبت کردیم و هم برایش پیشنهاد فرستادیم و هم برایش کارهای بیشتر انجام دادیم و امیدواریم به نتیجه برسد تا هدایت تیم تراکتور را به او بدهیم.

او در پایان طرح نام پتکوویچ سرمربی سوئیسی را تکذیب و اعلام کرد که قرارداد سرمربی جدید یک فصل و نیم خواهد بود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا