سه‌شنبه 8 خرداد 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

شکایت از عروس بعد از مرگ پسر

همزمان با اعلام نظریه پزشکی قانونی درباره مرگ مرد میانسال با قرص برنج، خانواده وی از عروسشان شکایت کردند.
اعدام

به گزارش نقش فردا به نقل از مشرق، اوایل سال گذشته خبر مرگ مرد میانسالی پشت فرمان خودرواش به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام و تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد. بررسی‌ها نشان می‌داد مرد میانسال به همراه همسرش سوار بر خودرو در حال تردد از خیابانی در شمال تهران بوده که ناگهان حالش بد شده و جان باخته است.

همسر کوروش، متوفی در تحقیقات گفت: در مسیر رفتن به محل کارمان بودیم که همسرم حالش بد شد، به طوری که نمی توانست کنترل فرمان خودرو را حفظ کند و مدام تغییر مسیر می داد. به زحمت موفق شدیم خودرو را متوقف کرده و با اورژانس تماس گرفتم، اما وقتی رسیدند همسرم فوت کرده بود تصور می‌کنم سکته قلبی کرده باشد.

در حالی که زن میانسال چنین اظهاراتی داشت، خانواده کوروش مدعی شدند: پسرمان از نظر جسمی خوب بود و مشکلی نداشت و دلیلی ندارد که فوت کند. علت اصلی مرگ را بررسی کنید.

با توجه به مشکوک بودن مرگ کوروش و درخواست خانواده مرد میانسال، جسد به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد. با انجام آزمایشات متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ مصرف قرص برنج اعلام شد.

بدین ترتیب خانواده کوروش از عروسشان شکایت کرده و مدعی شدند که او در مرگ پسرشان نقش داشته است. با شکایت خانواده وی، به دستور بازپرس جنایی، همسر او بازداشت شد. زن میانسال در تحقیقات گفت: با همسرم اختلافی نداشتم و روز حادثه هم دعوا و درگیری نبود. نمی دانم چطور این اتفاق افتاده و احتمالاً شوهرم با خوردن قرص برنج قصد خودکشی داشته است.

به دستور بازپرس جنایی، زن میانسال به عنوان تنها مظنون پرونده مرگ شوهرش بازداشت شد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا