شنبه 5 خرداد 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

ادعای بازداشت برادرزاده علی شمخانی؛ موعود شمخانی کیست؟

یک رسانه‌ی فارسی زبان خارج از کشور با اعلام خبر بازداشت برادرزاده ی علی شمخانی، موعود شمخانی معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، مدعی شد که نهادهای ذیربط در حال بررسی پرونده‌ی اختلاس ۱۳۰ هزار میلیارد تومانی در این منطقه آزاد هستند.
به گزارش نقش فردا ؛ «انصاف نیوز» در این رابطه نوشته است:

بر اساس شنیده‌های خبرنگار انصاف نیوز، بازداشت آقای شمخانی صحت دارد و اتهام او نیز مربوط به مسائل منطقه‌ی آزاد است اما مبلغ ۱۳۰ هزار میلیارد تومان غیر واقعی است.

ساعاتی قبل سایت اصولگرای صراط نیوز در این باره نوشت: معاون منطقه آزاد که برادرزاده یکی از مسئولان ارشد سابق کشور است، در آبادان بازداشت شد. از علت دستگیری وی خبر دقیقی در دست نیست و جزئیات این بازداشت مشخص نیست. ‘موعود. ش’ به تازگی در تهران در مراسم عروسی دختر عموی خود در یک هتل مجلل شرکت کرده بود.

اردلان میراسماعیلی، فعال رسانه ای درباره‌ی خبر بازداشت موعود شمخانی در شبکه‌ی اجتماعی ایکس نوشت: علت بازداشت موعود شمخانى برمیگرده به زمان حضورش در منطقه آزاد آبادان و احداث یک گارد ریل که متاسفانه یک نفر فوت میکنه و مدیر عامل و معاونین هم احضار شدن.

موعود شمخانی کیست

موعود شمخانی کیست

موعود شمخانی کیست؟

موعود شمخانی برادرزاده علی شمخانی، دبیر سابق شورای امنیت ملی است.

موعود شمخانی در سال ۱۳۹۴ به سمت معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند منصوب شد.

در سال ۱۴۰۱ به دنبال حادثه ی ریزش ساختمان متروپل در آبادان، ادعاهایی درباره ی همکاری موعود شمخانی با حسین عبدالباقی مالک این ساختمان مطرح شد.

موعود شمخانی کیست

موعود شمخانی کیست

موعود شمخانی کیست

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا