شنبه 29 اردیبهشت 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

کاندیداهای فدراسیون رزمی در انتظار تایید صلاحیت!

مجمع انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در حالی فردا سه‌شنبه برگزار می‌شود که هنوز تایید صلاحیت نهایی کاندیداها اعلام نشده است.

به گزارش نقش فردا به نقل از “ورزش سه”  مجمع انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در حالی روز سه‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت، ساعت ۱۰ صبح به ریاست محمدشروین اسبقیان در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود که از بین ۱۱ کاندیدایی که برای احراز پست ریاست فدراسیون ثبت نام کرده بودند، سوابق مدیریتی ۶ کاندیدا از سوی وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات به تایید رسیده و کاندیداها برای شرکت در مجمع انتخابات همچنان منتظر تایید نهایی از سوی نهادهای ذی‌صلاح هستند.

افشین چگینی، یوسف بهتری، حمیدرضا پارسی منش، یوسف جاویدان، محمد عسگری و جاسم منوچهری ۶ کاندیدایی هستند که تنها سوابق مدیریتی آنها توسط وزارت ورزش به تایید رسیده و هنوز وضعیت آنها برای شرکت در مجمع انتخابات برای احراز پست ریاست فدراسیون مشخص نیست.

مجید زارعیان که از اسفند سال گذشته سرپرستی فدراسیون را برعهده گرفته است درباره برگزاری انتخابات به ایسنا، گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد و تمام تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخاب سالم و بدون حاشیه فراهم شده است. امیدوارم که زودتر جایگاه این فدراسیون از نظر ریاست مشخص شود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا